2733
2739
عنوان

نکات دوخت بارونی با پارچه مموری

623 بازدید | 11 پست

خانومای خیاط عزیز  من خودم خیاط مبتدی ام و اولین باره این جنسی می‌خوام بدوزم میترسم خراب کنم  لطفأ راهنمایی کنید چه نکاتی رو به غیر از سوزن مخصوص و پایه مخصوص و درجه کشش نخ باید تو برش ( البته از گوگل خودم که نباید سوزن ته گرد بزنیم ) و دوخت پارچه های مموری که حالت نایلونی ضخیمم دارند و رعایت کنم  مثلأ اینکه  می‌خوام بدون آستر بدوزم. چجوری باید اتو کنم که پارچه جم نشه یا خراب نشه ویا هر نکته ای که بلدینو لطفأ یادم بدین 

اول اینکه دقیق و درست بدوز چون نمیشه بشکافی و جای سوزن میمونه رو پارچه با درجه خیلی کم شروع به اتو زدن کن و اگه دیدی کمه کم کم درجه رو بالا ببر بخار کم بزن از اتو سرد هم استفاده سجافهارو لایی حتما بزن و…

واسم دعا کنید🤲🙏
اول اینکه دقیق و درست بدوز چون نمیشه بشکافی و جای سوزن میمونه رو پارچه با درجه خیلی کم شروع به اتو ز ...

مرسی عزیزم دوخت رو چی میشه باید بزنم یانه ؟ لایی چه جنسی استفاده کنم  موقع دوخت امکان داره جمع بشه پارچه ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزم دوخت رو چی میشه باید بزنم یانه ؟ لایی چه جنسی استفاده کنم  موقع دوخت امکان داره جمع ...

نه دوخت هم نمیشه از سوزن ته گرد هم استفاده نکن چون جاش میمونه مستقیم بنداز زیر چرخ دوختش خیلی راحت و آسونه.البته بعضی از پارچه های مموری جای سوزن نمیندازن یه گوشه رو تست کن.خواهش گل

واسم دعا کنید🤲🙏
2731
2740