2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام.
من خاطره زیاد دارم
اولین بار ک رفتم امتحان بدم بدون اینکه برم دنده 1 پارو از رو کلاج برداشتم و هر چند ثانیه ب افسر نگاه میکردم میگفتم چرا نمیره؟خرابه؟😦
افسر
بعد با حالت حق به جانبی گفتم خب واقعا نمیره ببینید. گفت آره با شما لجه نمیره. پیاده شو لطفا
نذاشت شانسمو امتحان کنم بی ادبببب😂😂😂
هر کودکی با این پیام بدنیا می آید که خدا هنوز از انسان نومید نیست..../تاگور
2728
من اولین بارکه ماشینوبرداشتم دودستی فرمونوچسبیده بودم هوابه شدت گرم بودهرکارکردم نتونستم فرمونوول کنم شیشه روبدم پایینخخخخ ازخداپنهون نیس ازشماچه پنهون کنارخیابون نگه داشتم شیشه رودادم پایین راه افتادم
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
ازافسرکه نگودلم خونه من دفعه ی ششم اونم باپارتی قبول شدم
آدمک آخردنیاست بخند..آدمک مرگ همین جاست بخند..اآن خدایی که بزرگش خواندی..بخدامثل توتنهاست بخند..دست خطی که توراعاشق کرد..شوخی کاغذی ماست بخند..فکرکن دردتوارزشمنداست..فکرکن گریه چه زیباست بخند..صبح فردابه شبت نیست که نیست..تازه انگارکه فرداست بخند😄
2740
منم اوایل از میدون دور نمیزدم چون شلوغ بود همش یه جاهایی از خیابون که خلوت بو د و باز دور میزدم واسه همین یهممسیر یه ربعه رو من یکساعته میومدم خونه چون همش انقدر مستقیم میرفتم تا جای باز پیدا کنم واسه دور بریدگیهارو که اصلا ابدا دور نمیزدم
من تازه دارم میرم یاد بگیرم تو دنده عوض کردن تا بیام کلاجو ول کنم یه ساعت طول میکشه

حرف آدم ها مانند موج دریاست اگر در مقابلش بایستی خسته ات میکند و اگر با آن همراهی کنی غرقت میکند قرار نیست که همه آدمها شما را درک کنند و این اشکالی ندارد آنها حق دارند نظر دهند و شما کاملا حق دارید آن را نادیده بگیرید...

اصلا محلشون نذار من یک ماه پیش داشتم دور میزدم بعد یکی اومد پشت سرم هی بوق که برو منم ریلکس محلش نذاشتم.بعد دید محلش نذاشتم دست کرد بیرون داد که آهای برو چرا ایستادی حالا کلی ماشینم داشتن میومدنا بعد دور که زدم اومد ازم زد جلو منم رفتم پشت سرش دست گذاشتم روی بوق ول کنم نبودم فقط به غلط کردن انداختمش دیگه یادش میمونه که به خانما احترام بذاره
2706