2733
2739
عنوان

بیقراری نوزاد 4 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 77313 بازدید | 21 پست
ببین برا شیرت اولا باید یه 2 -3 کیلویی خودت اضافه وزن داشته باشی بعدش روزی 1 استکان عرق زیره بخور خود زیره رو هم تو سوپ و کاچی و گداخته بریز.باید فعالیت هم داشته باشی.بی تحرکی باعث کاهش شیر میشه. زیره سوخت و ساز بدن رو زیاد میکنه و شیرت زیاد میشه. شیرینی خامه ای هم بخور روغن زیتون فراوووون بخور :روزی 3 بار مایعات فراوون هندونه فراووووون ریحون هر روز بخور ببین چه اتفاقی میوفته oooooooooooooooooooo

سلام خانما خسته نباشید

من دیروز واکسن 4 ماهگی دخترم زدم خیلی بی قراری میکنه هر 4 ساعت استامینیفون میدم میخوابه شیرم خیلی خیلی کم میخوره ک باید حتما بدوشم ی ریز گریه جیغ میزنه کودک شما هم اینجوری بودن چیکار کنم دل تو دلمون نیست دیگ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام پسر منم ۳ دی واکسن ۴ ماهگیش و زد و از ۵ دی شب ها درست نمیخوابه فقط هم شبها بی قراره و هر نیم ساعت یا یکساعت بیدار میشه و گریه میکنه ولی از ساعت ۹ یا ۱۰ صبح به بعد ۳ یا ۴ ساعت هم شده که بخوابه. 

مشکل چی میتونه باشه؟؟ 

سلام پسر منم ۳ دی واکسن ۴ ماهگیش و زد و از ۵ دی شب ها درست نمیخوابه فقط هم شبها بی قراره و هر نیم سا ...

دقیقا دختر منم بعدا واکسن جهار ماهگی شبها همش بی تابه

خانواده کوچکم را،خدا نگهدارد...
2731
دقیقا دختر منم بعدا واکسن جهار ماهگی شبها همش بی تابه

سلام دوست عزیز بچه شما تا چند وقت بیقراری کرد، دختر من تا قبل از واکسن چهارماهگی باورت میشه من اصلا گریه اش نشنیده بودم مظلوم خانم، از بعد واکسن گریه او شده الخصوص شبا یعنی انقدر گریه میکنه تا ضعف کردن میره بعد میخوابه،  در کل بی تاب شده و گریه ای

سلام دوست عزیز بچه شما تا چند وقت بیقراری کرد، دختر من تا قبل از واکسن چهارماهگی باورت میشه من اصلا ...

دخترم تا شش ماهگی بیقراری میکرد و شبها با جیغ بیدار میشد

خانواده کوچکم را،خدا نگهدارد...
دخترم تا شش ماهگی بیقراری میکرد و شبها با جیغ بیدار میشد

سلام دخترتون چجوری خوب شد دختر منم از بعد واکسن چهار ماهگی شبها تا صبح ده دفعه با گریه بیدار میشه یه ذره شیر میخوره میخوابه از گرسنگیم نیس معلومه کولیک و‌رفلاکسم ندداره واقعا نمیدونم چه چهار روز دیگه شش ماهش تموم میشه اما همچنان شبها بیتاب و‌بیقراره