2737
2734
عنوان

بیقراری نوزاد 4 ماهه

77310 بازدید | 21 پست
سلام
دختر من الان 4-5 روزه که خیلی بیتابی میکنه یعنی تقریبا وقته خوابش میشه گریه میکنه و سینمو نمیگیره بیشتر این اتفاق شبها میفته نمیدونم شیرم کم شده یا اینکه دخترم اشتهاش بیشتر شده البته من بعضی وقتا که محبور بودم بهش شیشه میدادم ولی بیشتر شبا بیقراری میکنه شیشه رو میگیره ولی سینه نه .نمیدونم چی کار کنم کمکم کنید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نی نی من هم دقیقا همین طوره اما گریه اش مال گشنگی نیست ................ آخر شب که خوابش میاد شروع میکنه و باید پاشم راهش ببرم و انواع مختلف تو بغل گرفتن رو روش امتحان کنم تا به یکی جواب بده و آروم بشه .............. بعد هم به سلامتی بخوابهههههههههه
2728
2738
تو لپش و لثه هاشو و سقف دهنش رو نگاه کن اگر دونه سفید باشه برفکه که خیلی هم عادیه اگر ببریش دکتر بهت قطره نیستاتین میده از داروخانه هم می تونی بگیری اما با دکترش هماهنگ کن .... فورا خوب میشه ....... دختر منم دهنش برفک زده بود و موقع شیر خوردن همین کار ها رو می کرد ...........اینقدر نگران نباش .............. من موقع واکسن دخترم از یه هفته قبل شیر دوشیده بودم ........... دارویش رو بعد از شیر بده ........ در ضمن یه کمی کمتر شیر بخوره و بیشتر بخوابه هم اتفاقی نمیفته ...... ولی اگر تو این همه استرس داشته باشی به نی نی منتقل می کنی ......... راستی نوک سینه ات ترک نخورده ..... خارش نداری ........... دخترت سوختگی نداره ..... جوش های قرمز چطور ؟
ممکن هم هست شیر کم باشه و بچه گرسنه باشه ...... معمولا شیر شب کمتر هم میشه ......... شیر افزا بخور یا هر چیزی که باعث بیشتر شدن شیرت میشه ......... من قرص کلسیم و هندونه می خورم .......... برنج و کباب و آب هویج هم بهم کمک می کنه .
2706