2737
2734

سلام

من یه پسر یک ساله دارم،از 6 ماهگی یه حالتی بود که وقتی غریبه ها رو میدید،گریه می کرد،یا مهمون خونمون میاد اصلا طرفشون نمیره،حتی خانواده همسرم یا خودم رو هم اگه طولانی مدت نبینه،همین حالت رو داره،خیلی ناراحتم

با اینکه همه جا میبرمش،ولی نمیدونم از حالا میشه گفت که این بچه ممکنه خجالتی باشه؟کسی تجربه ای از خودش یا آشناهاش نداره؟

شایدم اضطراب اجتماعی داره، نمیدونم اینا از بچگی مشخص میشه یا نه، بهتره از یه روانشناس کمک بگیری عزیزم، نگران نباش درست میشه❤

«يُؤْتِكُمْ خَيْرًا مِمَّا أُخِذَ مِنْكُمْ» در مقابل آنچه از شما گرفته شده بهتر از آن را عطا می‌کند✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شایدم اضطراب اجتماعی داره، نمیدونم اینا از بچگی مشخص میشه یا نه، بهتره از یه روانشناس کمک بگیری عزیز ...

نمیدونم،شاید

البته من با دکترش صحبت کردم،گفت طبیعیه،تا سن  دو سالگی ادامه داره

ولی خب با دیدن این صحنه ها خیلی ناراحت میشم

مخصوصا اینکه شوهرم خیلی غر میزنه

2728
زیاد نگران نباش عزیزم این حالت تو بچه ها طبیعیه ولی به مرور زمان درست میشه سعی کن وابستگیشو نسبت ب خ ...

الان به خاطر کارم 5 روز توی هفته میزارمش پیش مامانم

وابستگیش به من کم شده،ولی بازم با دیدن مثلا عموش یا عمش،گریه میکنه

سلام عزیزم توی تاپیک پربازید گفتین شوهرتون یه مدت باهاشون زندگی کرده ،،میشه بدونم چطور از زندگی تون دور شد؟اخه منم تو همچین شرایطی ام 

امیدوارم هرکسی ک منتظر نی نی هستش خدا بزودی بهش یه نی نی خوشکل بده بگو آمیییین    دوستان لطفا درخواست دوستی ندید قبول نمیکنم ،ممنون میشم اگه سوالی دارین توی تاپیک های خودم یا خودتون ازم بپرسین 😊
سلام عزیزم توی تاپیک پربازید گفتین شوهرتون یه مدت باهاشون زندگی کرده ،،میشه بدونم چطور از زندگی تون ...

ااین قضیه برمی گرده به چندین سال پیش که ما هنوز ازدواج نکرده بودیم ولی برام تعریف کرده که چی شده بود

یه خانمی بوده که براش دعا گرفته و باعث شده پای اجنه به زندگیش باز بشه،دیگه بعد از یه مدت که یه سری جریانات پیش اومده،مثل اینکه رفتن پیش کسی که موکل داشته و کارایی که گفته انجام دادن و پای اجنه از اونجا قطع شده

تازه این جریان برای چند تا از فامیلاشون هم پیش اومده

یعنی وقتی تعریف می کرد مو به تن من سیخ میشد