2737
2739

سلام دوستان..‌‌‌‌‌شماراضی هستین از اینکه چند سال از عمرتون رو پای درس خوندن گذاشتین؟!الان تو چه وضعیتی هستین شاغلین یا خیر؟! 😶🤔

میشه دعا کنید به خواسته‌ام برسم؟!:)🙏❤️🌹🌿🍀1402/10/14🍀یه قدم به جلو😇💯

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلمم

بسیار راضیم

ادامه ام میدم باز

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙
2731
موفق باشی عزیزم تا لیسانس ادامه دادین؟

لیسانس

هر حاجتی داری 7 بار دعای نادعلی کبیربخون معجزس که میگم⭐️👌میگه که:باز این خودکار ها دارد به پایان میرسد؛گر چه مِهر از او ندیدم دارد آبان میرسد🙂💫شمع را باید از این خانه برون بردن و کشتن تا که همسایه نداند که تو در خانه مایی💛💫نقش بندی میکند هر دم خیالش در نظر؛هیچ نقاشی نمیبندد چنین نقشی دگر💫 بارونو دوست دارم اما همیشه اقیانوش موجب ترسم بوده🐚🌙جهت خوشبختیم یه یا ارحم الراحمین مهمانم کن💛🌙
شاغل نیستم اما تجربه خوبی بود دانشگاه رفتن کلی تاثیر گذاشت روی نحوه روابط و اخلاقم

منم همینطور ولی الان که تو پیدا کردن کار به مشکل خوردم دارم از خودم میپرسم واقعا ارزش داشت😶🥺

2740
منم همینطور ولی الان که تو پیدا کردن کار به مشکل خوردم دارم از خودم میپرسم واقعا ارزش داشت😶🥺

قطعا ارزش داره

اما خب مسئله کار چیزی که اکثرا باهاش درگیریم و بهت حق میدم که دچار شک بشی 

یه حرفه یاد بگیر 

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
لیسانس

خیلیم خوبه گلم....من از همون اول به معلمی علاقه نداشتم بنظرم روحیه خیلی بالایی میخواد و همینطور صبرررر😅

قطعا ارزش داره اما خب مسئله کار چیزی که اکثرا باهاش درگیریم و بهت حق میدم که دچار شک بشی  یه ...

الان هر حرفه‌ای بخوای بری میبینی هزار نفر بیشتر رفتن یاد گرفتن جای هم میمونه مگه 

برای اشتغال و درس خیلی خودمو به آب و آتش زدم اما اگر به گذشته برگردم  اولویت رو واسه مهاجرت م ...

اینم خوب حرفیه....واقعا اگه اون موقع عقل الانم رو داشتم یه کسب و کار راه مینداختم قبل از اینکه اشباع بشه

الان هر حرفه‌ای بخوای بری میبینی هزار نفر بیشتر رفتن یاد گرفتن جای هم میمونه مگه 

واسه هر چیزی همینه 

واسه موفقیت مهم اینکه توی اون حرفه ، حرفه ای باشی 

شرمگین نیستم وقتی صریحانه از واقعیت شما می گویم ، که آخور خوک پاک تر از پاک ترین شماست...
واسه هر چیزی همینه  واسه موفقیت مهم اینکه توی اون حرفه ، حرفه ای باشی

موافقم ولی بخوای حرفه‌ای بشی پول زیادی باید خرج کنی

2706