2733
2739

سه ساله منتظرم دیگه خسته شدم از دارو و دکتر هیچ امیدی ندارم دیگه به بچه دار شدن منم روستا زندگی می کنم و هر جایی هم که می رم فقط می پرسن حامله ای ؟؟؟منزوی شدم دیگه از خونه که اصلا دیگه بیرون نمی رم امروز مادر شوهرم اومد خبر بارداری جاریم بهم داد چقد ناراحت شدم بخدا کلی گریه دیگه خودمم خسته شدم آلان درست وقتی که من منتظر بچه ام همه باهم توی فامیل های شوهرم حامله ان دوتا از خواهر شوهرامم حاملن ،دیگه حوصله ی هیچی ندارم برام دعا کنید خیلی به دعاهاتون محتاجم

خدایا کمکم کن یه بچه سالم و صالحی داشته باشم

نمیدونم چرا خدا باهامون اینجوری میکنه 

واقعا در عجبم ...

امیدوارم سال دیگه این موقع بچت بغلت باشه

بزرگترین ارزوم اینه که همه عزیزام به ارزوهاشون برسن و من بتونم با خیال راحت برای خودم حتی یک ساعت زندگی کنم .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

حرم امام رضا برات دعا میکنم خواهر

بچه ای به مادرش گفت اگر بهشت حق توست، چرا در دستانت نیست؟ چرا زیر پایت قرار دارد؟ مادرش پاسخ داد دلبندم من بهشت را بر زمین گذاشتم تا تو را در آغوش بگیرم. الهی چشم همه منتظرا رو به دیدن فرزند روشن کن.

میتونی ب عنوان سفر هم ک شده بیای یزد پیش دکتر افلاطونیان؟

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
حرم امام رضا برات دعا میکنم خواهر

واسه زندگی منم دعاکن...خواهرلعنتیم اذیت میکنه

💚دوست عزیزم 💚ممنون میشم واسه سلامتی پسرم امیرحسین وخوب شدن اخلاق همسرم بامن، صلوات بفرستی💚یاحضرت ابوالفضل العباس کمکم کن💔💔💔💐💚
2740
تتبلی تخمدان دارم پریودمم منظمه اضافه وزن هم اصلا ندارم

قند و شکر را حذف کن در کل سالم خوری و پیاده روی کن ان شاءالله نتیجه میگیری 

إِلَهِي وَ رَبِّي مَنْ لِي غَيْرُكَ