2733
2734
عنوان

لطفا همفکری کنید تصمیم درستی بگیرم که بعدا پشیمون نشم

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 64 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

عزیزم ته این کار کردنا چیه؟مگه داشتن حس ارامش نیست؟پس کی میخوای زندگی کنی؟

وقتی شوهرت و خودت نیاز مالی ندارید بمون خونه .باشگاه برو بخودت برس تقریح کن بابچه هات باهاش وقت بگذرون 

سلام دوست عزیز من خانه دارم و دوتا بچه دارم 

نظر دوستان محترم ولی نه خونه داری افسردگی میاره، نه چیزهای دیگه ولی مهم تربیت بچه هاست از یک سنی که  بگذره پشیمون میشی چرا پیششون نبودی ..همسرت درست میگه بچه ها که بزرگ شدن خواستی برو سر کار ولی الان بچه ها مهم ترند آرامش بچه رو با هیچی نمیشه عوض کرد 

عزیزم ته این کار کردنا چیه؟مگه داشتن حس ارامش نیست؟پس کی میخوای زندگی کنی؟ وقتی شوهرت و خودت نیاز م ...

واقعیت درآمد برای من دلیل کار کردنم نیست

بیشتر به خاطره جایگاه اجتماعی و پرستیژ میام سرکار

شاه آن باشد که از خود شه بود------------نه به مخزن ها و لشکر شه شود

واقعا نميدونم ولي من حس مستقل بودن رو خيلي دوست دارم و هميشه دوست داشتم شاغل باشم ولي ميدونم كار خونه و كار بيرون خيلي سخته و احتياج ب مديريت داره 

اگر واقعا از نظر مالي ضعيف نيستين ميتوني خانه دار باشي در كنارش كلاس بري باشگاه بري بچه هاتو خانه بازي ببري و بزرگ شدنشون رو ببيني و لذت ببري 

من دوست دارم مستقل شم چون بدم مياد دايم از همسرم پول بخوام دوست دارم خودش ماهانه واريز كنه ك اين كارو نميكنه و من مجبورم هر بار بهش بگم و اين ازارم ميده

واقعیت درآمد برای من دلیل کار کردنم نیست بیشتر به خاطره جایگاه اجتماعی و پرستیژ میام سرکار

ینی سرکار نری پرستیژ نداری؟ارامشت مهمه یا پرستیژت میش بقیه؟وقت گزروندن با بچه هات یا پرستیژ؟

بببین کدوم کف ترازو سنگیتره همونور انتخاب کن.کارکردن یا خانه بودن

سلام دوست عزیز من خانه دارم و دوتا بچه دارم  نظر دوستان محترم ولی نه خونه داری افسردگی میاره، ...

حرفت رو قبول دارم خانه داري افسردگي نمياره كلي ميتوني با بچه ها وقت بگزروني و در كنارش تفريحات خودت رو داشته باشي

واقعا نميدونم ولي من حس مستقل بودن رو خيلي دوست دارم و هميشه دوست داشتم شاغل باشم ولي ميدونم كار خون ...

نه خودش پول میده بعضی وقتا مشخصه که دوست داره من ازش پول بگیرم ولی من به ندرت ازش چیزی خواستم

ینی سرکار نری پرستیژ نداری؟ارامشت مهمه یا پرستیژت میش بقیه؟وقت گزروندن با بچه هات یا پرستیژ؟ بببین ...

نمیگم ندارم ولی در کمال احترام به خانمای خانه دار دید جامعه به زنای شاغل مثبت تره و اونا رو مستقل تر و خود ساخته تر میبینه

خوب اين خيلي خوبه ب نظرم كنار بچه ها باش بزرگ ك شدن وقت براي كار زياد هست

نه دیگه کار من الان دولتیه اگه استعفا دادم بعدا نمیتونم برگردم سرکار مگه اینکه کار دیگه ای شروع کنم که اونم در این شرایط برای من سخته

نمیگم ندارم ولی در کمال احترام به خانمای خانه دار دید جامعه به زنای شاغل مثبت تره و اونا رو مستقل تر ...

من بعنوان ی زن تاحالا به اینجور زنا اینجوری نگاه نکرده بودم.طرف ما ک زنی کار کنه میگن شوهرش تو خرج زنش مونده.بنطرم شما فقط دید بقیه بخودت و کلاس گداشتن براتون مهمه.موفق باشید

[QUOTE=250344065]حرفت رو قبول دارم خانه داري افسردگي نمياره كلي ميتوني با بچه ها وقت بگزروني و در كنارش تفريحات خودت ...[/QUOTE

احسنت .من دقیقا وقت ندارم حوصله ام سر بره چه برسه به افسردگی ....من از خانمهایی که خودشو نو دست کم میگیرن یا هی افسرده و مریض هستن خوشم نمیاد زن باید جنم داشته باشه مدیریت داشته باشه بود و نبودش فرق کنه .وقتی نیستی همه بگن یه چیزی کمه.  

2706