2733
2734
عنوان

لطفا همفکری کنید تصمیم درستی بگیرم که بعدا پشیمون نشم

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 64 پست
اتفاقا بشور بساب ندارم من ظرف هام هم سلفون کشیدم سالی یک بارم نمیشورم ... برنامه دارم کتاب رو که هر ...

اینا که  روتین و عادیه . و اینارو ه هر جا بیان کنیم  میگن همه انجام میدن و اهمیت نداره . (البته خسته نباشی )

.
چه جالب . چون دیدگاه خانواده منم اینطوریه . اما دیدگاه خودم متفاوته ‌ زنان خانه دار وجه اجتماعی ند ...

این  دیگه چه تئوری سمی بود😑 بابا تعادل داشته باشید. ما ایرانیا یا شورشو درمیاریم یا بی نمکیم

نه اونقدر کار خونه که سرویس بشی نه اینکه کلا بگی خونه دار ها وجه اجتماعی ندارن

حد وسط باشید 

مردا هم همینن ها

یا کلا میگن جای زن تو خونس

یا میگن زن باید کمک خرج بشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این  دیگه چه تئوری سمی بود😑 بابا تعادل داشته باشید. ما ایرانیا یا شورشو درمیاریم یا بی نمکیم ...

کجا وجه اجتماعی دارن ؟.

بین عزیزم نمیتونیم که خودمونو گول بزنیم.

من چند بار امتحان کردم . به عنوان یه زن خانه دار در ادارات و .....اهمیت نمیدن  وقتی کنارم یه خانم شاغل باشه .

ارزششها عوض شده .‌الان به شغل و پول خانم بیشتر اهمیت میون تا اخلاق و رفتارای خوب در داخل اجتماع 

.
کجا وجه اجتماعی دارن ؟. بین عزیزم نمیتونیم که خودمونو گول بزنیم. من چند بار امتحان کردم . به عنوان ...

خب وقتی ک خودت داری بهش دامن میزنی بدترهههه خود زنا هم همینو تو افکارشون دارن و خب مردا هم سواستفاده میکنن

خب وقتی ک خودت داری بهش دامن میزنی بدترهههه خود زنا هم همینو تو افکارشون دارن و خب مردا هم سواستفاده ...

آره ‌ واسه همین خانه دار هستم و ناراضی .

تلاشمم میکنم یه شغل داشته باشم .ولی پیدا نمیشع 😔

.