2733
2739

سلام. روزتون به خیر عزیزان

من یه خانمه کارمندم با دوتا بچه یکی 7 ساله و یکی دو ساله. کارم دولتی و حدود 10 تا 12 تمن حقوق میگیرم.

شوهرک کارمنده و شرایطش جوریه که نصفی از ماه خونه نیست و اون نصف دیگه اش خونه است. غیر از شغل اصلیش کارهای دیگه ام میکنه و از نظر مالی تقریبا خوبیم یعنی خودش درآمد خوبی داره جوری که تقریبا احتیاجی به درآمد من تو زندگیمون نیست

شوهرم میگه نمیشه دوتاییمون همش کار کنیم و یکی باید پیش بچه ها باشه الان بچه ها پیش مادرم میمونن اما چون شوهرم خیلی درگیره کاره همه مسئولیت و کارای بچه ها از کلاس بردن و درس خوندن و خرید و همه چی با خودمه و بعضی وقتا کم میارم از نظر جسمی و روحی

به نظرتون اگه نرم سرکار و شوهرم بهم پول بده بعدا پشیمون نمیشم؟؟

لطفا اگه تجربه ای دارید بهم بگید ممنون ازتون

شاه آن باشد که از خود شه بود------------نه به مخزن ها و لشکر شه شود
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

فقط میتونم بگم مسیله پول دادن و حقوق نیست .

مثل ما زنان خانه دار تو خونه میپوسی .

تا کی تو خونه در و دیوار را رو نگاه کنی؟‌

تا کی هرروز هرروز بری بیرکن اخرشم یه اسم روت بزارن ؟ 

افسرده گی میاره خونه داری بچه داری خونه نشینی .

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین حس میکنم اگه بری سر کار آرامشت بیشتره کار خونه زنو افسرده میکنه چون زیاده و مثل قبل تو دستت تو جیبت نیست از طرفی از شوهرت مطمعنی که بعدا بهت پول بده؟

میتونی بگی به یه وضعیت مالی که رسیدیم مثلا خونمونو عوض کردیم یا ماشینو که خیالم راحت شد دست میکشم چون بچه ی دوسالت بزرگ تر که بشه راحت تر میشه برات

برای حاجتم یه صلوات بفرسین قناریا🥺😁
فقط میتونم بگم مسیله پول دادن و حقوق نیست . مثل ما زنان خانه دار تو خونه میپوسی . تا کی تو خونه در ...

من واقعا درکی از خونه دار بودن ندارم 

چون خونه دار نبودم فک میکتنم وقتی خونه باشی خیلی خوش میگذره بهت

2740

بدون شك پشيمون ميشي نكن اينكارو با خودت

با در امدي كه داري كمكي بيار تو خونه و تا جايي كه ميه كاراي متفرقه رو بنداز رو دوش كمكي تا خودت بتوني كار كني و وقت ازادت رو صرف بچه هات كني ولي هرگززززز از كارت دست نكش

الان هر كاري يه راه حلي داره كه با پول به راحتي حل ميشه

دوستم پزشكه و كلا ٣ ساعت تو خونه وقت ازاد نداره و براي بچه هاش اشپز گرفته مياد غذا درست ميكنه سرويس گرفته كلاس ميبره و اون ٣ ساعت رو هم كنار بچه هاش فقط خوش ميگذرونه ديگه نميره اشپزي كنه كه اصلا بچه هاشو نبينه

اصن ابدا این کار نکن الان دوتاتون کار میکنین خداروشکر مجبور نشدین از بعضی چیزا تو زندگی بزنین برا صرفه جویی اونوقته که مشکلات پیداشون میشه بعدا بچه ها یه مدت دیگه بزرگ میشن خودشون میتونن کاراشون انجام بدن 

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

نمیتونید کسیو استخدام کنید که توی کارهای مربوط به خونه و بچه ها کمکتون کنه ؟

رها کردن شغلتون واقعا کار خوبی نیست!

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
من واقعا درکی از خونه دار بودن ندارم  چون خونه دار نبودم فک میکتنم وقتی خونه باشی خیلی خوش میگ ...

ابداااااااا😐😐😐😐😐😐💔

من که قشنگ پلوخ پلوخ شدم تازه دو ماهه خونه دارم اولش شاید بعدش دیگه میگی کاش مجرد بودم

برای حاجتم یه صلوات بفرسین قناریا🥺😁
من واقعا درکی از خونه دار بودن ندارم  چون خونه دار نبودم فک میکتنم وقتی خونه باشی خیلی خوش میگ ...

نمیشه ی مدت مرخصی بگیری ببینی با روحیه ات میخوره تو خونه بمونی

این کاربری دست دو نفر است
ببین حس میکنم اگه بری سر کار آرامشت بیشتره کار خونه زنو افسرده میکنه چون زیاده و مثل قبل تو دستت تو ...

آره پول میده شوهرم مرد خوبیه اینجوری نیست که زیر خرفش بزنه 

ولی میگه من به جای تو کار میکنم ولی تو پیش بچه ها باشی خیالم راحته

نمیشه ی مدت مرخصی بگیری ببینی با روحیه ات میخوره تو خونه بمونی

واقعیتش ته دل خودم دوست دارم خونه باشم و یکمی بهخودم برسم باشگاهی برم کلاسی برم

2706