2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم یعنی ب نظرت اتفاقی بوده یا واقعن پیگیرم بوده 

وا معلومه پیگیربوده

واتفاقی نیست

کاری ندارم طلاق میگیری یانه اما

استقلال مالی اول کسب کن یا ازش بخواه چیزی بنامت کنه شده همون ماشین که باهاش تعقیبت کرده و بوق زده برات😂

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند
2731
اخه ما باخانواده بودیم خاسته عرظ ادب کنه گلم 

نه اشتباه نکن 

خواسته مطمن بشه تو دیدیش که اونجاس

اکثر آدمهایی که مارا رنج میدهند،رنج کشیده هایی هستن که نتوانسته اند از زخم های خود عبور کنند
وا معلومه پیگیربوده واتفاقی نیست کاری ندارم طلاق میگیری یانه اما استقلال مالی اول کسب کن یا ازش ب ...

خیلی دوسم داره. ب خاطر اینه محدودم میکنه. و من سر این دارم ج میشم واسه همین  قهر اومدنی بهم گفت حتا متنفرم از کسی ک بعد من میاد خاستگاری  ان قد بد دله از من 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔
مشکلت فقط بیرون رفتن؟ نوشتی فوش میده بددهن اگه بیرون نری بازم بداخلاق؟

اره. خیلی اخلاقیت گند داره. یعنی موندم امروز منو بیرون دید چرا هیچ واکنشی نشون نداد 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔
اره. خیلی اخلاقیت گند داره. یعنی موندم امروز منو بیرون دید چرا هیچ واکنشی نشون نداد 

چون جرات نکرده 

بهش رو دادی که اینطور برات تعیین تکلیف کرده

نه اشتباه نکن  خواسته مطمن بشه تو دیدیش که اونجاس

نمیدونم. واقعن مغزم رد دااد  اخه. بعد اینکه سلام داد و  رفت دیگه ندیدمش 

چون جرات نکرده  بهش رو دادی که اینطور برات تعیین تکلیف کرده

اوووف خدایا. من هنوز اول کارم اگ قرار باشعهر موقع بیرون ببینمش. اینجوری ش حالم چی 

وای انقدر خندیدم مامانم میگه دیوونه شدی؟🤣🤣

عزیزم انشالله همیشه خش خنده باشی ولی من حالم بده لطفا مسخره نکنید میتونی برید شخصی  کاربر دیگه کلی بخندین 

عزیزم انشالله همیشه خش خنده باشی ولی من حالم بده لطفا مسخره نکنید میتونی برید شخصی  کاربر دیگه ...

عشقم من معذرت میخوام اگر به دل گرفتید، یه لحظه اون خانم مثال زد خنده‌ام گرفت، ببین اگه میتونی آمار دربیار چرا اونجا بوده

عزیزم انشالله همیشه خش خنده باشی ولی من حالم بده لطفا مسخره نکنید میتونی برید شخصی  کاربر دیگه ...

پیام یا تماس نگرفته باهات

ع

عزیزم براش شرط بزار برین پیش روان شناس و مشاور خانواده حیفه طلاق بگیرید

اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم