2752
2739
اسی جون همسرت تو اقوام نزدیکشون یک اینجور موردی دیده که اینقدر شکاک شده مطمئنم و عقده از قبل هست وگر ...

ن اینا حتا مامان باباش 13سال باهم حرف نمیزنن. مادر شوهرم واس خودش غذا میپزه میخوره تنها پدر شوهرمم واس خودش.  اصلا ی سلاامم ب هم نمیکنن الان 13ساله اینجورین تا 6ماه پیش شپدر شوهرم فوت شود  بعد شوهرم ب جوان. هزار تا رابطه جنسی داشته. من اینا برام مهم نیس. چون گذشته بوده. ولی همیشه بهش میگم اه. همون موقع هایی ک گناه کبیره کردی گناهش. دامن گیر الان زندگیت شده 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

من عکس تو اول سکوت کردم. انقد ک الان تا میام حرف بزتم روش. انگار قتل کردم چوری واکنش نشون میده 

عزیزم اشتباه کردی از اول که با این اختلاف سنی ازدواج کردی چرا پدر مادرت راضی شدن آخه؟!

همین دیگه اون موقع بچه بودی سکوت میکردی،الان رو به رو فهمت بیشتر و بیشتر میشه و نمیتونی سکوت کنی به عقل و منطقت برمیخوره حرفا و کارای شوهرت،و ایشونم بهش برمیخوره که تا الان جواب ندادی از حالا به بعد میخوای واستی جلوش،ما ۸ سال تفاوت سنی داریم من پیش خودم میگم زیاده چون گاهی درک نمی‌کنیم همو و الان که فهمیده تر شدم گاهی حرفایی میزنم که شوهرم جا میخوره و توقع نداره از منی که همیشه خیلی آروم بودم

2731
ن اینا حتا مامان باباش 13سال باهم حرف نمیزنن. مادر شوهرم واس خودش غذا میپزه میخوره تنها پدر شوهرمم و ...

همینه میگن کافر همه را به کیش خود پندارد.

یعنی الان فکر میکنه شمام ببخشید مثل اونایی که بهش سرویس دادن!

عزیزم اشتباه کردی از اول که با این اختلاف سنی ازدواج کردی چرا پدر مادرت راضی شدن آخه؟! همین دیگه او ...

اره دقیقنن 

🤞🏻روزگار با ما نساختی لاعقل یا خودت بساز🤟🏻😔لطفا برای ارامشم ی صلوات مهمونم کن  ابجی خشکلم 😘🖤💔
عزیزم اشتباه کردی از اول که با این اختلاف سنی ازدواج کردی چرا پدر مادرت راضی شدن آخه؟! همین دیگه او ...

مامان بابام راضی نبودن با زور زنش شدم 

همینه میگن کافر همه را به کیش خود پندارد. یعنی الان فکر میکنه شمام ببخشید مثل اونایی که بهش سرویس د ...

واس همینه میخوام خودمو از دست  همچین مردی خلاص کنم