2733
2734
عنوان

جدا خوابیدن و تنها گذاشتن بچه

249 بازدید | 18 پست

سلام دوستان من دختر ۶ماهه دارم وقتی میخوابونمش میبرم تو اتاق خواب همونجا کنارش میشینم درس میخونم یا اگه مهمونی بریم از سروصدا میبرمش اتاق و کنارش میمونم همسرم کاملا مخالف این کار هست و میگه بچه رو لوس بار میاری ؟؟؟ یه جواب منطقی و محکم می‌خوام اگه کارم اشتباهه راهنماییم کنید ممنونم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

بچت هنوز کوچیکه که شیرنمیخوره مگه. پدرشوهرم میگه هیچوقت نبایدتنهاخوابید ممکنه اب دهنتون بیفته ته گلوتون یایه اتفاقی بیفته نیاز به کمک بقیه داشته باشین من یه باراب دهنم توخواب افتاد ته گلوم یعنی به چشم خودم دیدم داره روح ازتنم جدامیشه که بالاخره شوهرم پاشد یه لیوان اب اورد زد پشتم تانفسم اومد سرجاش🤣به حرف بقیه گوش نکن بچتو تنهانزار

جدن🥺🥺 خب چیکا کنم 

بله

از الان جداش کن

من کسی رو میشناسم بچش ده سالشه هنوز کنارش میخوابه

این بچه وابستگی زیادی تو زندگی به شما پیدا میکنه

و زندگی زناشوی تون به خطر میفته

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
اره از اول تا آخر کنارشم تو مهمونی اگه رسمی باشه مدام بهش سر میزنم 

تومهمونی که کار خوبی میکنی ..ولی تو خونی بهتره زیاد بالاسرش نباشی 

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
بچت هنوز کوچیکه که شیرنمیخوره مگه. پدرشوهرم میگه هیچوقت نبایدتنهاخوابید ممکنه اب دهنتون بیفته ته گلو ...

خب دیگه نمی‌دونم بخدا  شمارو هم خدا نجات داده 

2706