2752
2734
عنوان

شوهرم داره بهم خیانت میکنه دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 55 پست

وای 

بچکان_د_لامصبو#  

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فدات گلم💖

حیفی نشی ک 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خسته از زندگی! ی چیزی میگم خوب گوش کن هیجوقت کم توقع نباش در برابر همسرت یا هرکس دیگه هرچی کم توقع تر باشی ادماپرو تر میشن هرچی دلسوز تر باشی ادما ظالم تر میشن توی این دنیا فقط اوناییی بردن ک پرو هستن ظالمن 

😥الهي خدا جواب دل شكسته ماروبده چون ماپاك وباصداقت ازدواج كرديم وبه كسي غيرازشوهرمون راضي نشديم ولي اون نامرداهركاري خواستن بااحساسات ماكردن 

درخواست دوستی آقایون ممنوع🙏🚫❌
2731

هم دروغگو هم خیانت کار هم پرو خدایا چرا ابن توانو به ما خانوما ندادی ک این مردارو ادم کنیم حداقل خودت ادمشون کن لطفاااا    

1
5
10
15
20
25
30
35
40
هم دروغگو هم خیانت کار هم پرو خدایا چرا ابن توانو به ما خانوما ندادی ک این مردارو ادم کنیم حداقل خود ...

واقعا بدتر از هم پرو بودنش جای معذرت خواهی بدهکارشم شدم 

قطره_بد_را_بچکان_گلم#

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا بدتر از هم پرو بودنش جای معذرت خواهی بدهکارشم شدم 

دقیقا   

1
5
10
15
20
25
30
35
40

الان باهام قهر کرده، غذا هم میاد خونه نمیخوره، البته خودم حوصله ندارم چیری بخورم فقط یه خرما یا عسلی میخورم یه دفعه قندم نیوفته بچه رو بغل میکنم حالم بد بشه. 

این چند روز مثل طلبکارا میاد خونه حرفم نمیزنه باهام شبم میره تو پذیرایی میخوابه... 

2706