2733
2734
عنوان

شوهرم داره بهم خیانت میکنه دارم دیونه میشم

| مشاهده متن کامل بحث + 773 بازدید | 55 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
همراه من یا ایرانسل من رو نصب کن تو گوشیش خودت بدون اینکه بفهمه پیرینت مکالمه و پیامکشو دربیار 

ایرانسل نداره ولی برای همراه اول نصب کرده جدیدا باید بری مخابرات رمز و دوم فعال کنی

2740
همراه من یا ایرانسل من رو نصب کن تو گوشیش خودت بدون اینکه بفهمه پیرینت مکالمه و پیامکشو دربیار 

واي توروخدا راه كاملشوبهم يادبده بلدنيستم،دعات ميكنم،،،،تاپيك من چقدرنفهم بودم كه نفهميدم شوهرم.....بخون 

درخواست دوستی آقایون ممنوع🙏🚫❌
فکر میکنن خیلی زرنگن و لو نمیرن، ولی نمیدونن یه خانم حس ششمش نسبت به این چیزا بالاس..  

چی دیدی عزیزم که شک کردی؟یعنی فقط حس ششم کافیه؟!!!

منم دایم المشکوکم بهش ولی تو یه برهه هایی برام مهم نیست وهمیشه هم طلبکار میشه منم کاری ازدستم برنمیاد تا یه مرحله ای هم ثابت میکنم نشونش میدم ببین با فلان خانم بیست دقیقه مکالمه داشتی یا فلان زنیکه چرا بااسم کوچیک صدات میکنه میگه تو بدبینی، ازاونور منم هرکارمیکنم حرصش دربیارم حرصش درنمیاد وخیلی نمیشه انگار بهم‌اعتماد کامل داره😬

تنها چیزی که تسکینم میده اینه که کل داراییش که چیز زیادی هم‌نیست به اسمم زدم 

2706