2733
2734
میخوام یه سوال تخصصی کنم به نظرتون عید با یه نی نی 20 ماهه میشه رفت آنتالیا هوا تقریبا چطوره آنتالیا عید زنده است من به دلیل مشکل حسادت زنانه تابستون نمیتونم برم آنتالیا پیارسال گوشی آداسی بودم حامله بودم بد نبود ولی خیلی سوت و کور بود هتلم صبحانه شام بود سورملی
برا عید تو انتالیا هرچی میدونین بگین
عزیزم آنتالیااز گوش آداسی گرمتره... عید شلوغه... به نظر من اگه آنتالیامیری حتماً هتل 5 ستاره all برو. ما توپکاپی بودیم ...محشر بود.... البته استخر ها باز بودن...به چی حسودی میکنی؟ اگه اینجوری بخوای فکر کنی اصلاً نری بهتره... برو استانبول ... اونجا همه کبفش به استخر و دریاست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلریز اهلی فدات شم کخ جواب دادی چند تا سوال
شما با کدوم آژانس رفتی و کدوم پرواز
عید 88 رفتی چند شد
دریا میشد رفت
تفریحات هتل تو عید چی بود_آخه گوشی آداسی هتل سورملی تفریحی برا عید نداشت_
شهرش تو عید زنده بود گوشی اداسی خیلی اروم بود
خلاصه هرچی فکر کنی به درد میخوره
2731
من رفتم کاروانسرای لارا
فوق الهاده بود.
البته شهریور پارسال1100 دادم
صبحانه-نهار شام- نوشیدنی همه چیز بود....استخر- بازی- شنا-فوقالعاده
هوای عید رو نمی دونم چطوری باشه
2738
هوای آنتالیا با تهران خیلی فرق نداره. تهران هم عید گرم نیست!!!
فقط آنتالیا یه ریزه شرجی داره.. فکر می کنم با نی نی 20 ماهه راحت بتونی بری. بابا نی نی 20 ماهه دیگه بزرگه
من با نظر گلریز موافقم اگه حسودی می کنی بهتره بری استانبول چون بهت خوش نمی گذره- من عید 89 آنتالیا و استانبول بودم بااینکه امسال کلا هوا زودتر گرم شده بود ولی باز توی آب نمی شد رفت و سرد بود فقط استخر سرپوشیده می رفتیم و غیر از دریا و شنا به نظرم چیز جالبی نداره- استانبول خیلی قشنگه من 4 روز اونجا بودم و واقعاً کم بودهمه جارو ندیدم.
اگه می خوای از طبیعت لذت ببری و هوای خوب برو آنتالیا اما اگه اهل دیدن اماکن تاریخی و بازار هستی برو استانبول.
استانبول اصلا شهر مدرنی نیست. همه چیز به نظر من کهنه و قدیمی بود.
بستگی به سلیقه ات داره گلم
من اینجام
پوپک میدونم آنتالیا خوبه ولی عیدو نمیدونم من یه سال عید استانبول بودم خیلی سرده با نی نی که هیچ جا نمیشه رفت ولی خوب آنتالیا میگن گرمتر از گوشی آداسیه تونسم هواش مثل تهرانه ولی ما تو عید تو آب رفتیم
بازم نظر میخوام جواب نگرفتم