2737
2734
عنوان

هرکی برا تعطیلات عید رفته آنتالیا بیاد تو

| مشاهده متن کامل بحث + 26076 بازدید | 20 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم میخوام برای 24 مارچ یا همون 4 فروردین برم آنتالیا. 1394 رو عرض میکنم. چند اطلاعات میدم و نیاز به چند اطلاعات هم دارم که متاسفانه کسی اینجا نداده. ببینید اگر تمایل به یه سفر ارزون و راحت رو دارید نرید بلیط هواپیما از تهران بگیرید. برید سایت هواپیمایی پگاسوس. به آدرس: https://book.flypgs.com بعدش تاریخ رفت و برگشتتون رو انتخاب کنید. مثلا من ارزونترین روزها رو برای آنتالیا انتخاب کردم. 24 مارچ یا همون 4 فروردین میرم. 28 مارچ هم برمیگردم. بلیط هواپیما برای 24 مارچ هست : 162 لیر یا همون 230/000 تومان بلیط هواپیما برای 28 مارچ هست :116 لیر یا همون 164/000 تومان بله درست میبینید. البته اگر دیر بگیرید قیمتش ذره ذره میره بالا. من این متن رو اامروز 6 اسفند 93 دارم مینویسم. خوب حالا چطور بلیطش رو میتونید بگیرید: روز رفت و برگشتتون رو مشخص میکنید . به یه آژانس گردشگری میرید و میگید این بلیط ها رو براتون رزرو کنن. ( دقت کنید در تاریخش چون دیگه نمیتونید تاریخش رو تغییر بدید و اگر نتونید برید پول و بلیطتون میسوزه ! ) بعدش که بلیطهاتون رزرو شد و گرفتید.تشریف میارید ارومیه. از اینجا میرید مرز رازی یا مرز سرو. میگن رازی بهتره ولی من همیشه از سرو رفتم. اگر با ماشین خودتون بیاین ارومیه ، هر کدوم از مرزها که ببرید اونجا براتون پارکینگ گذاشتن تا برید مسافرتتون و برگردید مراقب ماشینتون هستن.هزینه هر روزش هم اگر اشتباه نکرده باشم 2000 تومان هست. بعد که خروجیتون رو دادید پاسپورتتون مهر خورد از مرز رد شدید ، ( چون من از سرو میرم میام از سرو رو میگم : ) با ون هایی که اونجا برای مسافرا ریختن ، شما رو اول تا شهر یوکسوهاوا میبرن که میشه 15 لیر. بعد از اونجا هم شما باید سوار یهون دیگه بشید تا شما رو تا شهر وان ببرن.اون هم هزینش 30 لیره. جمعا 45 لیر یا همون 63/500 تومان. حتما با ون ها برید تا اگر ماشینای دیگه قاچاق توشون بود پلیس اونجا گرفتشون تقصیر شما نندازن. ون ها خوبن. بعد از اونجا هم مستقیم میرید فرودگاه وان.( به فرودگاه به زبون ترکی استانبولی میگن هوالمون.) منتظر ساعت پروازتون میشد و پرواز.... تا استانبول که 2 ساعت بود. آنتالیا رو نمیدونم. تو هواپیما خوراکی نمیدن مجانی . یا باید بخرید یا نمیتونید چیزی هم با خودتون بیارید بخورید. سه ساعت اینا رو چیزی نخورید بهتره چون بیش از حد گرونه تو هواپیما. حالا سوالات من : هوای آنتالیا در فروردین چطوره؟ 4 فروردین مثلا. پارک آبیاش بازن؟ استخرای رو بازش بازن؟ میشه شنا کزد؟ دمای آب رو نوشته بودن 15 درجه. با این دما من که بعید میدونم باز باشه. اگر کسی رفته از وضعیت پارک آبیاش و استخرای روبازش و مهم تر از همه قیمت های پارک آبیاش و استخراش و باز هم مهم تر تر تر از همه قیمت هتل های متوسط تا عالیش رو میتونه بگه؟ مرسی.
راستی یادم رفت: از سرو تا وان 4 ساعته.5 ساعته هم میرن بعضا ولی میگن از رازی تا وان 2 ساعته که جادشم خوبه.جاده وان پیچ و تاب زیاد داره. اما از ارومیه تا سرو نیم ساعت راهه.ولی از خوی ( چون مرز رازی تو شهر خوی هست ) تا مرز رازی بیشتر از یک ساعت و نیمه با جاده مزخرف.تا مرز رازی رفتم.اونورش نرفتم.
2728
من عید رفتم هوا خوب بود تفریحات آبی خود هتل بود و هر کس میخواست میتونس استخر رو بازهم بره ولی خوب آبش سرد بود ولی اکثرا میرفتن مخصوصا روسا من رافتینگشو رفتم که پیشنهاد میکنم حتما برو عالی بود
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد .