2733
2739
عنوان

بانه

103 بازدید | 9 پست

سلام دوستان کسی تاحالا بانه رفته بیاد چندتاسوال دارمممم

اونجااز لحاظ قیمت چطوره اجناسشون؟از لباس و کفش و یخچال و....

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تو استان ماست قبلا خیلی خوب بود چون مرز باز بود قیمتاهم مفت بود الان جنس چینی و ایرانی زیاده باید خیلیییی بگردی تا چیز خوب و بدرد بخور پیدا کنی ولی قیمتاش کمتر از جاهای دیگه اس 

برای لباس اصلا خوب نیس فقط لوازم خانگی 

گناوه خیلی قیمتاش مناسبه و جنساش عالیه

خودمون نظرمون گناوه س 

ولی یکی از دوستان‌گفته‌چون‌هوا گرمه برید بانه

خودمم حس میکنم بانه گرونتره

🙂گروه بنفش😊وزن فعلی۷۸😊۷۶.۵۵۰😍هدف اول۷۵🔒هدف دوم۷۰🔒هدف آخر۶۵🔒🙃🙃🙃من میتونم به هدفام برسم و یک مادر خوشتیپ باشم🥰از ۹۴رسیدم به ۸۰ پس کمترم میشممممم
2740
تو استان ماست قبلا خیلی خوب بود چون مرز باز بود قیمتاهم مفت بود الان جنس چینی و ایرانی زیاده باید خی ...

ممنون عزیزم 

خودمون میگیم گناوه بریم بهتره ففط گرمه

سلام من میخواستم تجربه خودمو در مورد خرید از فروشگاه اینترنتی بانه اورجینال در میون بذارم. پیج اینستای بانه اورجینال (@baneh_original)، آدرس اینترنتی (https://baneh-original.ir)، خیلی مراقب باشین. یه فرش شور مولن برای من فرستادن که دکمه روی دستگاه شکستگی داره و کار نمیکنه. اولش با کلی احساس ترحم دادن بهم گفت من مشکل دارم آدرس میدم چند روز دیگه برام بفرستین برا تعویض، بعد چندین بار تماس که الان سر مرز هستم و نیستم مارو پیچوند و بعدش کلا دیگه جواب تلفنو هم نمیده.

خلاصه خواستم بگم خیلی مراقب این فروشگاه باشید.

هیچگونه خدمات پس از فروشی ندارن و در صورت مورد دار بودن محصول تلفن شمارو جواب نمیدن حتی.

#بانه_اورجینال

#فروشگاه_اینترنتی