2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چی هس

به اینا نگاه کنید                                                                    😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐         ایناهم به شما نگاه میکنن مگ نه😅خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد🤣🤦‍♀️
2728
2740
چه چیزایی حس میکنی یا میبینی  حلقه محافظ داری؟ یا کاری بات ندارن

ببین من بی دلیللل بدنم دردمیکنه....ن وزنم زیاده نه کمه ن مشکلی دارم یهو انقد سنکین میشمنمیتونم حتسدستمم تکون بدم....یهو عین پر سبک میشم....حالا اینا عجیب نیسنا...

از بچگی ب ماورا علاقه شدید داشم....بقیه هم سنامومیترسوندم....ولی...ب مرور ی چیزای اتفاق افتاد ک خودمم متعجبم....مثلا الان چن ساله هر خابییی ببیینم مو بمو تعبیر و اتفاق میفته...‌بغیراین خابام..هرشب خاب جن ب شکلای مختلف میبینم....هرچی حذس میزنم درسته...و اینک نظرمو با یبار دیدن افراد میگمو شخصیتشونو میکمو درست میشه...حس ششم نیسم کو ازاین سولای رنگ لباسم چیه چ فلان نپرسین ک جواب نمیدم‌....منطورم ازحدس میتونم اتفاق مثل طلاق کسیو جلو جلوبل یبار دیدن دوتاشون کنارهم راحت اول زندگیشون حدس بزنم ک مثلا زوج مناسبین یانه و خیلیچیزای دیگ....تو بیداری صبا چیزی ندیدم...الکی بهتره چرتو پزت نگم..اما....تو خوابو بیداری شبا خیلی بختک شدم...ونصف شبا بغیر ازبختک خیلیچیزا دیدمو حس کرذم ک بهتره نگم چن میترسم

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...
ببین من بی دلیللل بدنم دردمیکنه....ن وزنم زیاده نه کمه ن مشکلی دارم یهو انقد سنکین میشمنمیتونم حتسدس ...

من یه حسای عجیب غریبی دارم هم تو بیداری هم خواب 

خونه ما دو طبقه‌ست طبقه پایینمون یه خونواده ۴-۵ نفره رو میدیدم که بهمون میگفتن از خونمون برین بیرون و خیلی عصبانی بودن که بعدها به خواب بابامم رفته بودن!

تو خونمون صدای راه رفتن رو حس میکنم یا اینکه یه نفر باهام حرف میزنه و مثلا امروز بیدارم کرد که امتحانمو از دست ندم! 

بعضی ادمارو به شکل حیوون میبینم (باید چهرشونو ببینم کسی نیاد بگه من چیم-_-)

یا کبودیای عجیب غریب دارم بدون اینکه ضربه‌ای بخوره 

جایی برم که مشکل داشته باشه سنگینی فضارو حس میکنم 

از قبرستون میترسم و تو مراسم خاکسپاری اصلا نمیتونم شرکت کنم 

خیلی اتفاقا رو یا زودتر میبینم یا همون لحظه وارد یه خلا میشم و با جزئیات میتونم رفتار شخص مقابلمو حدس بزنم

و کلی چیزای دیگه 

حقیقتا دارم از خودم میترسم 

از اینکه دارن اذیتم میکنن 🤦🏻‍♀️

من یه حسای عجیب غریبی دارم هم تو بیداری هم خواب  خونه ما دو طبقه‌ست طبقه پایینمون یه خونواده ۴ ...

ببین منم همیشه حس میکنم ی نفر هسسسس..و جنسیتشو مرد میدونم..ولی تو بیداری اصن چیزی ندیدم...اتفاقارو منم دقیق حدس میزنمو خودم موندم چجور...حتی تو بدترین شرایط ی راه عقلانی پیدامیکنمو نمیدونم اون لحظه کی و چجور اون راه حل ب زبونم میاد...از سنمممم خیلی بیشتر متوجهم...تنها میترسم..فضای خونه خودمخیلییییبببرام سنگینه...از سایمم میترسم..قبرستون ک دیگ جای خود .......ولی باوجود اینا حس میکنم شاید بخاطر اینک میتزسم این افکارو دارم..کیودی بس دلیل نه ولی جلی چنگ همیشه وقتی لباس باز بپوشم رو بدنم میفته حتی تاپیکشم قبلا زدم

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...
2706