2733
2734
ببین منم همیشه حس میکنم ی نفر هسسسس..و جنسیتشو مرد میدونم..ولی تو بیداری اصن چیزی ندیدم...اتفاقارو م ...

وای منم ولی تو بیداری 

الان چند وقته موقع خواب یهو بدنم یه تکون عجیبی میخوره 

نه این که حس کنم از بلندی افتادما! من تختم جسبیده به دیوار و همیشه گوشه می‌خوابم وقتی که میخواد خوابم ببره یهو بدنم کوبیده میشه به دیوار 🤦🏻‍♀️

اما این کبودیا جای اون نیست 

مثلا رو رون پام سیاه میشه، ساعدم یا بازوهام

و منم مثل تو همیشه خیلی راحت از پس خیلی چیزا برمیام مث همون حالت که انگار یهو یکی یه راه می‌ذاره جلوم 

درک بیشتر از سنمم همینطور کلا از بچگی همینطور بودم 

چند باریم جادو پیدا کردم 🤦🏻‍♀️ ینی راحت حس کردم کجاست و رفتم سراغش 

ادما سریع و بدون هیچ دلیلی جذبم میشن درصورتی که ارتباط عمومیم اصلا خوب نیست

ببین منم همیشه حس میکنم ی نفر هسسسس..و جنسیتشو مرد میدونم..ولی تو بیداری اصن چیزی ندیدم...اتفاقارو م ...

اما این که گفتی حس میکنه مرده 

منم همین حسو دارم

یبار برام عطر آورده بودن، مشک اصلل کربلا!

بوشونو حس میکنم وقتی بیان 

میترسم و همین الانم تنم یخ کرده 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اما این که گفتی حس میکنه مرده  منم همین حسو دارم یبار برام عطر آورده بودن، مشک اصلل کربلا! ب ...

ن برامن کادو نیورده..و اصلا هم دوست ندارم ببینمشون...من شدیدا ترسوهسم...همش میگم این رفتارام بخاطر تلقینه ....چن داستان ترسناک ازبچگی زیاد خوندمو دیدم....بعد ازدواج خوابام اینا لینجچر شدن

کاربریدسته سه تا دوست صمیمی هسش..هر کدوم تاپیکای مخصوص ب خودمون داریم ...
ن برامن کادو نیورده..و اصلا هم دوست ندارم ببینمشون...من شدیدا ترسوهسم...همش میگم این رفتارام بخاطر ت ...

برا من آوردن

و تموم شدنی دوباره شارژ میشه شیشه عطره 

من زیاد اهل خیال پردازی و اینا نیستم 

ولی خیلی چیزای عجیب غریب از بچگی دیدم و الان فقط از این میترسم اذیتم نکنن 

2731
مدیوم هارو با حس ششمیا اشتباه نگیرینا! بفرمایید

میشه بهم بگی کی عقد میکنیم؟نمیتونی بگی ایا کسی میخواد ازهم جداشیم یان؟

عضو گروه آبی:وزن فعلی:79،وزن هدف:۶۸  قد:۱۷۰    نفسم بنده نفسای کسی هست که هست❤Alireza❤
ببین من بی دلیللل بدنم دردمیکنه....ن وزنم زیاده نه کمه ن مشکلی دارم یهو انقد سنکین میشمنمیتونم حتسدس ...

میشه بهم بگی کی عقد میکنیم؟؟

عضو گروه آبی:وزن فعلی:79،وزن هدف:۶۸  قد:۱۷۰    نفسم بنده نفسای کسی هست که هست❤Alireza❤