2752
2734
عنوان

دختری که نامزدم ازش خوشش میومد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 69 پست

بره هم چیزی نمیشه ولی مشکل از خانومه نبوده همسرتون نباید همزمان دونفرو وارد زندگیش نمیکرد

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیییییی🤯🤯😨😨من باشممم اصلا دیگه پیش شوهرم نمیمونم واییی خدای من دختر این دیگه فکر کردن نداره جدا شو شوهرت یه بار بهت خیانت کرده حالا هم اون دختر فوت شده میخاد بره مراسمش یعنی اونو خیلی دوست داره چرا هنوز پیش شوهرتی😨من بودم خیلی وقت پیش طلاق میگرفتم

اگه با پست من موافق نیستی لطفاً ریپلای نکــــن باتچکر🤧🤨🤎⁦(◍•ᴗ•◍)✧*。⁩⁦
2731
بهشم میگم این حرفا چیه میگه خیلی نامردی دختره مرده دیگه

دختره فوت شده پس شما چی چطور میتونه پیش شما همچین حرفایی بزنه

خون بعضی آدما از وجود خودشون هم پر برکت  ترهست.برای شادی روح رئیس جمهورِ شهید لطفا یدونه صلوات بفرستین.                                                               پائولو کوئیلو تو کیمیاگر میگه:هنگامی که بالا رفتن از یک تپه را شروع کردی به مکانی که در آن به گریه می افتی توجه کن چون قلبت و گنجت همانجاست.💚    کاربر نسبتا قدیمی محسوب میشم از سال ۹۷ تعلیق میشم  دوباره عضو میشم🥲😶
وای خیلی ناراحتم کلا قلبم شکست همش خودمو با اون دختر مقایسه میکنم آخه من چی کم داشتم😔💔💔🖤

تو هیچی کم نداری ابجی فقط شوهرت ارزش با تو بودن رو نداره خودتو سبک نکن جدا شو ازش😞😞

اگه با پست من موافق نیستی لطفاً ریپلای نکــــن باتچکر🤧🤨🤎⁦(◍•ᴗ•◍)✧*。⁩⁦
18تصادف

خدا رحمتش کنه،حالا اگه هنوز زنده بود باز ینی دوستش داشت؟

ب اینم فک نکن ک تو ایراد داری هرچند عر دختردیگه ای هم جات باشه همین فکرو میکنه،ایشون تنوع طلبن،

خدایا این بیشتر از اون چیزی بودکه براش دعا کرده بودم، شکرت❣️💖❣️💖❣️💖
چی بگم بهش خیلی داغون شدم

واقعیت رو بگید بهشون که شما رو هم با کارشون دارن نابود میکنن فرقی ندارن یکی فوت میکنه یکیم روحش میمیره و ضربه میخوره 

2706