2737
2739
عنوان

دختری که نامزدم ازش خوشش میومد💔

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 69 پست
چرا باهاش موندی؟ ارزش و احترام واسه خودت قاعل نیستی؟ ببخشید مگه‌چغندری ؟ ولش کن بره با همونا ک می ...

میگه دختره الان مرده

چرا انقد حسودی میکنی چه اشکال داره برم مراسم 

میگه حداقل یه فاتحه براش بخونم

خانما فکر کنین من چندسال باهم بودیم بعد دختره پیام داد فقط چت بود اینجوری دلش رفت وای خیلی حالم بد ...

اسی دارم میترکم چرا جدا نمیشی

اگه با پست من موافق نیستی لطفاً ریپلای نکــــن باتچکر🤧🤨🤎⁦(◍•ᴗ•◍)✧*。⁩⁦

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با مراسم رفتنش مشکلی ندارم ولی

با خودش چرا 

باهاش بهم میزنم

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
2731
میگه دختره الان مرده چرا انقد حسودی میکنی چه اشکال داره برم مراسم  میگه حداقل یه فاتحه براش ب ...

بگو از همینجا براش بخون بهش میرسه 

معین زِد یجایی تو اهنگش میگه:من سرم را شیره میمالم که یادت نیستم اما،پشت حجم بیخیالی دوستت دارم هنوز❤من همونیم که هرشب یادش میره چقدر دوسش نداریو دوباره عاشقت میشه❤
حالم بده😔

نزار ادمای کثیفی مث همین نامزدت گند بزنن ب زندگیت این کثافت نشد هزار تا مرد دیگه هست بهت خیانت کرده هنوز باهاشی

فقط چت در حد دوست داشتن واست کمه؟حتما باید جور دیگه ای ببینی؟نمیدونم چرا خیلی شل گرفتی!این میشه نامزد سابق،چجوری هنوز باهاش هستی عجیبتر از خیانت اونه!

🇮🇷🇷🇺
چرا باهاش موندی؟ ارزش و احترام واسه خودت قاعل نیستی؟ ببخشید مگه‌چغندری ؟ ولش کن بره با همونا ک می ...

اره دقیقا نمیدونم جرا داره میزاره این مرد کثیف زندگیشو ب گد بکشه تازه معلوم نیس شاید با دخترا دیگه هم دوست باشع

2740
میگه دختره الان مرده چرا انقد حسودی میکنی چه اشکال داره برم مراسم  میگه حداقل یه فاتحه براش ب ...

اون وقتی زنده بود بهت خیانت کردده

الانم پرو پرو میخاد بره ختم

ینی هنو تو دلشه و دوستش داره

پس نقش تو چیه این وسط؟

من بودم یه حال حسابی ازش میگرفتم تاعمر داره یادش بمونه

تَوکَّلتُ عَلی الله فَهو حَسبُه.....🌹
اره دقیقا نمیدونم جرا داره میزاره این مرد کثیف زندگیشو ب گد بکشه تازه معلوم نیس شاید با دخترا دیگه ه ...

من بودم نامزدی مو کلا باهاش بهم میزدم

تاپای غلط کردن میبردمش

انگار این بنده خدا مترسکه سر جالیزه که اقا هرغلطی دلش میخاد بکنه الانم پرو بیاد بگه برم ختم

من بودم میگفتم خدالعنت کنه اون دخترو عذاب اون دنیاشو زیاد کنه ک باتوعه نکبت خیانت کردو ریخت رو هم

تَوکَّلتُ عَلی الله فَهو حَسبُه.....🌹
با مراسم رفتنش مشکلی ندارم ولی  با خودش چرا  باهاش بهم میزنم

همین مراسم رفتنش هم ثابت میکنه هنوز اون دختر رو دوست داره

عمه من بخاطر اینکه شوهرش با دخترا دیگه میگشت خود کشی کرد اونوقت عمم اینقدر خوشگل بود ک نگو 

چقد از مرد های چشم چرون بدم میاد

من بودم نامزدی مو کلا باهاش بهم میزدم تاپای غلط کردن میبردمش انگار این بنده خدا مترسکه سر جالیزه ک ...

اره منم بودم ب غلط کردن مینداختم بعد هم کات میکردم با نامزدی که یه کی دیگه رو دوست داره و الان هم میخاد بره مراسم ختمش همین یعنی هنوز اون دختر رو دوست داره

اسی نمیدونم تصمیمت چیه ولی الان داغی بزار سرد بشی تا بتونی تصمیم درست رو بگیری

ولی خیلی خوبه که فهمیدی میدونی چرا چون یه سریا هستن نمیدونن و دارن تو این نمیدوننشون زندگی میکنن و اون درد ناک تره

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
اره منم بودم ب غلط کردن مینداختم بعد هم کات میکردم با نامزدی که یه کی دیگه رو دوست داره و الان هم می ...

فک کردی فقط نامزد اسیه

خیلیا هستن چه دختر چه پسر دارن کنار یکی دیگه زندگی میکنن ولی دلشون جای دیگه اس

تو دنیای که همه دنبال دنیا جهان بخت شدنن😑تو مریم میرزا خانی شو😉💖.امیدوارم اقایونی که اینجان ماهی دوبار پریود بشن😑
2706