2733
2734
عنوان

عمل بینی

| مشاهده متن کامل بحث + 272 بازدید | 45 پست
با شکلش کار ندارم میدونم اولش ورمه و شکل واقعیش نیس ولی خب فاصله خیلی افتاده بین لب ودماغم بنظرت درس ...

اره ولی بمرور بهتر میشه تا ماه چهارم صبر کن . بعد مث من اگر دوس داشتی لیفت کن لباهاتو ک برن بالا 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
22 روزه عمل کردم  پیر شدم  حالم خیلی بده  خیلی بزرگه     بخدا انقدر اشک ...

خوبه که قبل عمل ، آدم یکم تحقیق کنه 

اینکارا چیه میکنید 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
2740
میشه عکس قبل و بعد عمل هم بزارید اوناییکه راضی نیستین. لطفا بعد یه دیقه بردارید

زیر یکسال هرکی بگه راضی نیستم عذر میخام باید با پشت دست بزنیش 

چون انگار بچه ۲ ساله ن سواد ندارن برن تحقیق کنن یکم درمورد عمل بینی 

اره ولی بمرور بهتر میشه تا ماه چهارم صبر کن . بعد مث من اگر دوس داشتی لیفت کن لباهاتو ک برن بالا&nbs ...

اخه لبام خودشو بزرگن اینقد هم ب دکتر گفتم فاصله نیوفته ولی الان خیلی فاصله داره اعصابم کلا بهم ریخته

خوبه که قبل عمل ، آدم یکم تحقیق کنه  اینکارا چیه میکنید

انقدر دوستان دلداریم دادن یکم حالم بهتر شده 

تاپیکامو ببینی همش راجب بینیمه

نوکش کوچیک بشه 

دیگه هیچی نمیخوام 

عادیه یکی از پره ها بزرگ تر باشه؟

من سوراخ سمت چپم انحراف داشتم  فک میکنم رو اون بیشنر کار کرده  هنوز ورم داره انگار

منم هنوز بعد 27 روز سوراخ های بینیم به شدت بسته است تنفسم سخته یکیشون که کامل کیپ شده میترسم بمونه روم 

البته من آلرژی دارم

2706