2733
2734
عنوان

با شوهر سابقم رفتم سرقرار و اون چه که نباید میشد شد😔

| مشاهده متن کامل بحث + 8459 بازدید | 121 پست
من خیلی تلاش کردم جدا نشیم اما اون کله شق تر از این حرفا بود با لجبازی های اون جدا شدیم 

در جریان زندگیت و تاپیک هات نیستم ولی من به اندازه ی دوستان بدبین نیستم نسبت به این قضیه 

من فکر میکنم میشه اقلا حرفاشو شنید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این مردی که تا چند روز پیش اون جور حرف زد الان این جور شد!!عجیب نیست!!

فقط 20 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
2731
سلام هانده جون خوبی؟فک کنم همسرتم دلتنگت شده اونقدی ک امروزوخواسته فقط دلتنگیشو رفع کنه البته ازحالت ...

ببین من راستش انقدر استرس دارم و حالم بده فقط دارم به این فکر میکنم ک اگر نیتش بد بوده باشه چی و حس بد گرفتم 

ولی از طرفی چرا اصلا حرفی نزد از زندگی مجدد😭

نمیدونم چرا دوست داریم همه چیزو گنده کنیم وتوهم توطئه داریم

خیلی ساده س

همسرت پشیمون 

اگرپشیمون نبود بارهاوبارها بهت پیام نمیداداستوری نمی گذاشت

خدلمی دونه چی باعث شده طلاق بگیرید

اماالان پشیمون

قطعا اینم راهی داره

دست یافتنی نباش براش

نذار باخودت خودتو فراموش کنه

کلاس بذار نه اینکه جواب ندی وپشیمونش کنی نه با دست دست بکش باپا پیش بکش دیگه اینوماخانوما بلدیم قطعا قلش شوهرتوداری... 

اگردوستش داری نذاربره سراغ دیگری بذار باتعهد وبا شروط ضمن عقد خودت بازبهم برگردید باحق طلاق... 

مرابخوانید(☝️)تابرای شمااجابت کنم🌺خدای من خدای معجزه هاست من معجزه رادیدم(تاپیک هام هست)🌈❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙#ایران_جاوید
نمیدونم چرا دوست داریم همه چیزو گنده کنیم وتوهم توطئه داریم خیلی ساده س همسرت پشیمون  اگرپشی ...

فقط امیدوارم همین‌بوده باشه

دوروزه استرس داره دیوونم میکنه شب و روزمو گرفته حس کسایی رو دارم که ضربه خوردن😔

میگم اگر نیتش بد بوده باشه چی واقعا نمیدونم چیکار کنم

من جات باشم اصلااااا دیگه دیدنش نمیرم

پیامم داد کجایی فلان خیلی خشک و رسمی باهاش حرف میزنم

عزیزم بخوادت میاد با بزرگترت حرف میزنه یا نه کلی راه برای دلبری هست

نکه بیاد یچی بگه چن روز بره..ما دخترا احساسیم نزار با ی بغل و...گولت بزنه

یمدت دست نیافتنی باش براش بخوادت به هر دری میزنه که شما رو مال خودش کنه

بچه پررو یروز میاد ی پیام میده بعد میره فازش مشخص نیس انقد بهش رو دادی

ببین من راستش انقدر استرس دارم و حالم بده فقط دارم به این فکر میکنم ک اگر نیتش بد بوده باشه چی و حس ...

ب دلت بدراه نده اونم دلتنگت بوده سری بعد حتما بات حرف میزنه...حتی اگه بخاطرهوسم باشه خوشحال باش چون بعدطلاق بازنتونسته بره بایکی دیگه باشه اومده پیش تو پس دوستداره

من جات باشم اصلااااا دیگه دیدنش نمیرم پیامم داد کجایی فلان خیلی خشک و رسمی باهاش حرف میزنم عزیزم ب ...

وای خدایا بقران حرف دلمو زدی همش بازی روانی راه انداخته که منو دق بده نمیدونه هر ی ثانیه برای من یک عمره😔😭