2733
2734
عنوان

عمل بینی

272 بازدید | 45 پست

من یه هفتس عمل کردم هنوز گچش رو درنیاوردم فردا باید برم برا گچش ولی همینجوری که میبینم دماغم انگار خیلی کوتاه شده فاصله خیلی افتاده بین لب ودماغم بنظرتون درست میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اوووووو چرا بهضیاتون اینقد بی طاقتین 

قبل اینکه عمل کنی دکتر توجیهت نکرده خودتم انگار اصلا تحقیق نکردی 

الان خیلیییییی خیلییییییی زوده برا قضاوت 

شکل بینیت هی عوض میشه 

من روزی ک گچ دراوردم ی چی دیگ بود کلا الان کاه چهارم هستم .

که الان نسبت به ماه پیش هم تغییر کرده 

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
2740
من 27 روزه عمل کردم روزای اول بهتره اصن نری جلوی آینه چون خیلییییییی بینی آیندت متفاوته با الان

سه ماه دیگه اینی ک الان میبینی نیست😂😅

➰ تـو فقـط قسـمتی از مـن رو میشنـاسی؛ مـن یک جهـان پـر از رازم..🌱 ️  کتابخوانی سبکِ زندگیِ من 📚
اوووووو چرا بهضیاتون اینقد بی طاقتین  قبل اینکه عمل کنی دکتر توجیهت نکرده خودتم انگار اصلا تحق ...

من دکترم پهنای بینیم رو جمع نکرده چون بم گفت سوراخهای بیینیت کوچیکه مشکل تنفسی پیدا میکنی..... الان رو صورتم حس میکنم پهنه به نظرت جمع میشه یه کم؟؟؟ 

اخه انگار خیلی کوتاه شده فاصله خیلی افتاده بین لب ودماغم

اینکه فاصله بیفته طبیعیه چون قبل عمل بینیت افتاده بوده .

من 27 روزه عمل کردم روزای اول بهتره اصن نری جلوی آینه چون خیلییییییی بینی آیندت متفاوته با الان

22 روزه عمل کردم 

پیر شدم 

حالم خیلی بده 

خیلی بزرگه  

بخدا انقدر اشک ریختم

اوووووو چرا بهضیاتون اینقد بی طاقتین  قبل اینکه عمل کنی دکتر توجیهت نکرده خودتم انگار اصلا تحق ...

با شکلش کار ندارم میدونم اولش ورمه و شکل واقعیش نیس ولی خب فاصله خیلی افتاده بین لب ودماغم بنظرت درس میشه؟توهم همینجوری بودی؟

2706