2733
2734
عنوان

واسه بار دوم بچم سقط شد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1379 بازدید | 79 پست
خبب دلیلش چیه؟ نطفه ضعیفه؟ ببین من بهت یه نسخه بارداری میدم. انجام بده بلکه با تقویت تخمدان و رحمت ب ...

رحمم مشکل داره 

ممنونم ولی فکر نکنم تا چند سال دیگه اقدام کنم

‹ اگر شکست خوردی مهم نیست دوباره تلاش کن..❤️🫐 ›

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسی من تو ۵ ماهه سقط کردم بچمو همین دو ماه پیش... البته به هیچ وجه با هیچ راه طبیعی نشد سقطش کنم .. ...

بمیررم من🥺 

حدود یک سال سه ماه قبل بارداری دومم عمل داخلی هم داشتم دکترم گفت میتونم بعد چندماه باردارم بشم باید استراحت کنم منم همش جلوگیری‌ میکردم چون درس داشتم از دستمون در رفت🥺😁

اسی توام ک میگی سنت کمه پس یکی دوسال استراحت کن بزار رحمتم درمان بشه بعد ایشالله ک توام ب سلامتی ما ...

آره شوهرم میگه اصن اسمش نیار من نمیخام اذیت بشی شده بچه به سرپرستی میگیرم ولی مشکلی برات پیش نیاد🥺❤️

2731

سلام گلم

ان شاء الله که خیره و خدا کمکت کنه.

چه سرنوشت و گذشته پر نشیب و فرازی داشته ای...دلم برات خون شد...

چقدر خوشحال شدم که تونستی خودت را نجات بدی

یه سوال گلم

چطور از شوهر سابقت جدا شدی؟

تو تاپیک هات گفته بودی که برات نگهبان گذاشته حتی از خونه نمی تونی بیایی بیرون و پدر و مادرت هم طردت کردند...

چه کردی؟

چطوری با این همسرت آشنا شدی؟

به همسر فعلیت گفتی که بهت تجاوز شده؟

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
۱۲هفته

ببین سقط مکرر3 تا عامل داره

1 انعقادی که با امپول دور ناف حل میشه

ايمني که با پردنیزولون و سرم ivig حل میشه 

Dfi همسر که بالا بودنش باعث سقط میشه دو ماه که از سقطت گذشت میتونی بری آزمایشاتش رو بدی دلیل مشکل رو بفهمی

اصلا نگران نباش 

بمیررم من🥺  حدود یک سال سه ماه قبل بارداری دومم عمل داخلی هم داشتم دکترم گفت میتونم بعد چندما ...

خدانکنه عزیزم

اشکالی نداره ناراحت نباش عزیزم

بذار ۵ ۶ ماه دیگه. اما قبلش حتما چکاپ شو

بدنت باید حتما اکی باشه

عزیزم ی چیزی هم بهت بگم خودت رعایت نکردید آخه تاپیک قبلیت گفتی تو ماه اول رابطه داشتی

کلا تا سه ماهت تمام نشده اصلا اصلا رابطه نداشته باش 

باعث سقط میشه

چرا اصلا رعایتش نکردی

واقعا واست ناراحت شدم عزیزم،، میدونم بدترین تجربه واسه هر زنی سقطه 😔😔😔 مگه تو سونو ان تی معلوم ن ...

اره حالم خیلی بده داغونم....

والا تو ان تی خوب بود همه چی تو آنومالی خوب بود همه چی مشکوک شدن به تیغه بینی.... بعدش رفتم سل فری تا جوابش اومد شدم ۲۲ هفته یک هفته هم درگیر سقط .... چه روزای جهنمی بود ......بره دیگه برنکرده.....

سلام گلم ان شاء الله که خیره و خدا کمکت کنه. چه سرنوشت و گذشته پر نشیب و فرازی داشته ای...دلم برات ...

کتکم زد بچم سقط شد دیگه نتونستم :)))

بعد طلاقم اومدن خاستگاری....

گویا قبل اون  میخواستن بیان نشده  🥲 آره همه چیو قبول کرد گفت فهمیدم جریان چیشده همش ناراحت بودم قبلش نتونستم بیام خواستگاری... حتی اون موقع امکان باردار شدنم صفر بود قبول کرد گفت بچه نمیخاد 

کتکم زد بچم سقط شد دیگه نتونستم :))) بعد طلاقم اومدن خاستگاری.... گویا قبل اون  میخواستن بیان ...

عزیزم. الهی که خدا برات بسازه و خوشبخت باشید همیشه. قدر همسرت را بدون. مرد واقعیه...از خوبی ها و عشق همسرت تو سایت اصلا حرف نزن دیگه...چشمت می زنند

موفق باشی گلم

میشه یه صلوات یا فاتحه برای پدر آسمانی من بفرستید؟ پدر مظلومم را به تازگی با تصادف از دست داده ام. اسمش سید احمد مصطفوی 😭💔 است. باور دارم که به لطف خدای رحمان و با مدد انفاس پاک شما عزیزان، روح پدر من و اموات خودتون در پناه آرامش و آمرزش خدای غفور قرار می گیره (ان شاء الله). خدای مهربان، حافظ شما و  عزیزانتون باشه. 🤲❤💚
کتکم زد بچم سقط شد دیگه نتونستم :))) بعد طلاقم اومدن خاستگاری.... گویا قبل اون  میخواستن بیان ...

همسر اولت راحت دست از سرت برداشت؟

چقدر تو تاپیکت های اون روزهات ناامید بودی از این جهت که بتونی آزاد بشی و طلاق بگیری...

خدا را شکر که درست شد روزگارت...

دلم به درد اومد از خوندن تاپیک های اون روزگارت...