2733
2739
عنوان

واسه بار دوم بچم سقط شد😭😭

1360 بازدید | 79 پست

من دوسال ی سقط داشتم از شوهر سابقم😔 بعد طلاق با ی نفر دیگه ازدواج کردم دکتر گفت نمیتونم باردارم بشم ولی با کلی دکتر اینا

باز باردار شدم دیگه سه ماهه بودم بچم سقط شد😭

‹ اگر شکست خوردی مهم نیست دوباره تلاش کن..❤️🫐 ›

علتش چیه

وقتی بمیرم هیچ اتفاقی نخواهد افتاد...!!!نه جایی بخاطرم تعطیل میشود...!!!نه در اخبار حرفی زده میشود...!!!نه خیابانی بسته میشود...!!!و نه در تقویم خطی به اسمم نوشته میشود...!!!تنها موهای مادرم کمی سپید تر میشود...!!!دخترم تنهاتر...!!!و پدرم کمی شکسته تر...!!!اقواممان چندروز آسوده از کار...!!!دوستانم بعد از خاکسباری موقع خوردن کباب  آرام آرام خنده هایشان شروع میشود...!!!راستی عشق قدیمم را بگو اوهم باخنده هایش در آغوش دیگری،مراازیاد میبرد...!!!من تنها فقط گورکنی را خسته میکنم...!ومداحی که الکی از خوبی های نداشته ام میگوید و اشک تمساح میریزد...!!!و من میمانم و گورستان سرد و تاریک و غم همیشگی ام که همراهم میماند...!!!من میمانمو و خدا،بااحساس خجالتی که ای مهربان چرا همیشه مرا از تو و دینت ترسانده اند...!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740
دارم دیونه میشم🥺 کلی سختی کشیدیم حالا از کسی ک عاشقش بودم بچه دار شدم بچم سقط شد 

منم ۳ بار داشتم کلی آزمایش وعکس رنگی ...گفتن مشکل انعقاد خون ...دهانه رحم کوتاه داری ..مشکل یابی کن

وای من درکت میکنم‌۴ تا داشتم خدا کمکمون کنه

خدا جونم لطفا هر کی میخواد مامان شه به آرزوش برسون🤲🙂❤    آمممیییین                                                                دعا کنیم واسه هم🤗                                          شکرت که اینبار بچمو سالم و سلامت گذاشتی بغلم🤗🥲😍                            
علتش چیه

اولی شوهرم کتکم زد سقط شد رحمم آسیب دید چندتا عمل هم داشتم رحمم هنوز خوب ترمیم نشده بود😑ماهم جلوگیری نکردیم چون دکترم گفته بود قابلیت بارور شدن داره

‹ اگر شکست خوردی مهم نیست دوباره تلاش کن..❤️🫐 ›
2706