2752
2734
از شانس من دکتری که معرفی کردن تا برج هشت کلا نیست فردا باید برم پیش یکی دیگه

خیره انشاالله اکثرا سلفری میدن ولی بچه سالمه

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
گلم ابی نوشته منفی مشاهده شده 

خب عدد ان تی هم مهمه  ازمایش منفی باشه ولی عدد ان تی در سونو هم مهمه

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نه عزیزم نگران نباش یه نمودار nt باید داشته باشه که مال شما ننوشته بود برگه دوم نداره 

اها من نمیدونستم  فقط شنیدم 

اهاممنون ببخشیدهزینش چقدشد؟

عزیزم غربالگری به من گفتن دیگه هزینش ازاد شده بیمه قبول نمیکنه البته تو شهر ما حالا بقیه رو نمیدونم   سونوم شد 270 ازمایشش 380

عزیزم غربالگری به من گفتن دیگه هزینش ازاد شده بیمه قبول نمیکنه البته تو شهر ما حالا بقیه رو نمیدونم& ...

مررسی

میشه برام یه صلوات بفرسین💚 خدابه منم یه نی نی👶سالم بده آخه خیلی دلم بچه میخواد😢💔خدایااامرسی که بهم نی نی دادی خدایاتوروقسم میدم به یآس حضرت عباس درروزکربلا بچموسالم به بغلم برسون💚🙏خدایامرسی که بچموسالم به بغلم رسوندیش😍