2737
2734

سلام منم هفته بعدمیرم آن تی سئوال داشتم شمااول سونورفتین یاازمایش درسته تویروزبایدباشه اول بایدکدوموبریم؟

میشه برام یه صلوات بفرسین💚 خدابه منم یه نی نی👶سالم بده آخه خیلی دلم بچه میخواد😢💔خدایااامرسی که بهم نی نی دادی خدایاتوروقسم میدم به یآس حضرت عباس درروزکربلا بچموسالم به بغلم برسون💚🙏خدایامرسی که بچموسالم به بغلم رسوندیش😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام منم هفته بعدمیرم آن تی سئوال داشتم شمااول سونورفتین یاازمایش درسته تویروزبایدباشه اول بایدکدومو ...

سلام گلم اول میری سونو با جواب سونو میری ازمایشگاه و حتما تو یک روز باید باشه 

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
2728
سلام منم هفته بعدمیرم آن تی سئوال داشتم شمااول سونورفتین یاازمایش درسته تویروزبایدباشه اول بایدکدومو ...

اول سونو بعد با جواب میری آزمایشگاه به من گفتن همون روز برم

ببخشید یه سوال  برای غربالگری اول باید چند هفته باشی

بین 11 تا 13 هفته

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
2738

من استرس انومالی دارم التماس دعا خیلی میترسم 

سلام گلم اول میری سونو با جواب سونو میری ازمایشگاه و حتما تو یک روز باید باشه 

اهاممنونم

میشه برام یه صلوات بفرسین💚 خدابه منم یه نی نی👶سالم بده آخه خیلی دلم بچه میخواد😢💔خدایااامرسی که بهم نی نی دادی خدایاتوروقسم میدم به یآس حضرت عباس درروزکربلا بچموسالم به بغلم برسون💚🙏خدایامرسی که بچموسالم به بغلم رسوندیش😍
اول سونو بعد با جواب میری آزمایشگاه به من گفتن همون روز برم

اهاممنون

ببخشیدهزینش چقدشد؟

ممنون محتاجیم به دعا چشم.عدد ان تی 2/34بود دکتر ترسوندم

سلفری ننوشت؟ 

2706