2737
2734
از شانس من دکتری که معرفی کردن تا برج هشت کلا نیست فردا باید برم پیش یکی دیگه

خیره انشاالله اکثرا سلفری میدن ولی بچه سالمه

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
گلم ابی نوشته منفی مشاهده شده 

خب عدد ان تی هم مهمه  ازمایش منفی باشه ولی عدد ان تی در سونو هم مهمه

اگر شراب خوری جرعه‌ای فشان بر خاک... از آن گناه که نفعی رسد به غیر چه باک 💖برای خیلیا میتونم بمیرم ولی تنها کسی که میتونم به خاطرش زنده بمونم تویی دخترم 💖
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
نه عزیزم نگران نباش یه نمودار nt باید داشته باشه که مال شما ننوشته بود برگه دوم نداره 

اها من نمیدونستم  فقط شنیدم 

2738
اهاممنون ببخشیدهزینش چقدشد؟

عزیزم غربالگری به من گفتن دیگه هزینش ازاد شده بیمه قبول نمیکنه البته تو شهر ما حالا بقیه رو نمیدونم   سونوم شد 270 ازمایشش 380

عزیزم غربالگری به من گفتن دیگه هزینش ازاد شده بیمه قبول نمیکنه البته تو شهر ما حالا بقیه رو نمیدونم& ...

مررسی

میشه برام یه صلوات بفرسین💚 خدابه منم یه نی نی👶سالم بده آخه خیلی دلم بچه میخواد😢💔خدایااامرسی که بهم نی نی دادی خدایاتوروقسم میدم به یآس حضرت عباس درروزکربلا بچموسالم به بغلم برسون💚🙏خدایامرسی که بچموسالم به بغلم رسوندیش😍