2733
2739
عنوان

شوهرم بهم خیانت می‌کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 1257 بازدید | 58 پست

شایدم شوهرت بهش حس داره دختره روحش هم خبر نداره 

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حق داری شک کنی و خودشم باعث شده!!!!

حتی اگه هیچی هم نباشه !بازم افکارتو بهم ریخته 🥴

نمیدونم چرا مردا این طورین!!!!

.❤»🧡~تیکربرای هدفم😉~ ۱۰۰ _ ۱۴۰۱/۵/۱۵🎯۹۴/۰۰ _۶/۱ » ۹۱/۸۰۰_۶/۷  » ۸۹/۰۰ _۶/۱۴ » ۹۰/۴ 😐۶/۲۱🍄هدف پنجم:  ۸۷  ۱۴۰۱/۶/۲۸🍓هدف ششم : ۸۵ ۱۴۰۱/۷/۴💜(۱۴)چالش ورزشی ۱_۱/۵ اپ ، ۲/۳پیاده روی💜 وزن هدف : ۶۹ ، قد: ۱۷۴ ، سن: ۲۲😌💜
گلم تو نمیتونی جلوشو بگیری ب روش بیاری بدتر میشه؛ باید با سیاست رفتار کنی ؛ ب روش بیاری یا انکار میک ...

از کجا آرزو رو پیدا کنم

درد هرکس را طبیبی داده ای رنج هرکس را نصیبی داده ای ای خدا آخر طبیب من کجاست مردم از حسرت نصیب من کجاست گه نداآمد که ای شوریده حال هرچه می خواهی در این درگه بنال کار لیلی نیست آن کار من است حسن خوبان عکس رخسار من است
2728
اینستاشو بگو پاک کنه

پاکید همون موقع بعد گفتن من

درد هرکس را طبیبی داده ای رنج هرکس را نصیبی داده ای ای خدا آخر طبیب من کجاست مردم از حسرت نصیب من کجاست گه نداآمد که ای شوریده حال هرچه می خواهی در این درگه بنال کار لیلی نیست آن کار من است حسن خوبان عکس رخسار من است
شایدم شوهرت بهش حس داره دختره روحش هم خبر نداره 

😔😔😔

2738
😔😔😔

بهتر از خیانته هنوز😥

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن

زن سفید دارن ، سبزه میخان 

بلند دارن ، کوتاه میخان 

لاغر دارن ، چاق میخان 

خونه دار دارن ، شاغل میخان 

😑و برعکس!

چرا ما زن ها این طوری نیستیمممممممممم و بجز ی نفر چشمون کسیو نمبینهههه 

.❤»🧡~تیکربرای هدفم😉~ ۱۰۰ _ ۱۴۰۱/۵/۱۵🎯۹۴/۰۰ _۶/۱ » ۹۱/۸۰۰_۶/۷  » ۸۹/۰۰ _۶/۱۴ » ۹۰/۴ 😐۶/۲۱🍄هدف پنجم:  ۸۷  ۱۴۰۱/۶/۲۸🍓هدف ششم : ۸۵ ۱۴۰۱/۷/۴💜(۱۴)چالش ورزشی ۱_۱/۵ اپ ، ۲/۳پیاده روی💜 وزن هدف : ۶۹ ، قد: ۱۷۴ ، سن: ۲۲😌💜

آی شوهر من همیشه گوشیش رمز داره دست من نمیده. هرچی بهش میگم نگاه کن همه جاری هام وخواهر شوهرم گوشی شوهرشون همیشه دستشونه تو چرا اینطوری نیستی.؟ میگه هر کسی یه جوریه

پاکید همون موقع بعد گفتن من

خب فعلا با این فکر که خیانتکار نیست پیش برو زندگی کن ولی حواست بهش باشه بذار فکر کنه تو دیگه پیگیر نیستی اگه دوباره اینستا وصل کرد یا حرکت مشکوکی کرد معلوم میشه ریگی به کفش داره

تو رو خدا بخون کمکم کن خیلی حالم بده

خوندم راستش بنظر منم یچیزایی بوده ولی خب الان که میگی چیزی نیس پس زندگیت خراب نکن اگه دلت اروم نمیگیره برو پرینت بگیر ببین چیزی هست یانه

پیجشو مگ برنداشتی؟ ۱۰۰ درصد گوشیه شوهرتو خوب بگردی خیلی چیزا از توش درمیاد 

پیجش شخصی هست باز نمیکنه اینو نگفتم شوهرم هیچ وقت گوشیشو نمی‌ده نگاه کنم رمز گوشیش هم اثر انگشت خودشه نمیشه بازش کرد البته جدیدا میگه بیا گوشی هامو عوض کنیم شارژر گوشیش خرابه اگه گوشی خودمو به اون بدم اونم برای خودشو به من شاید یه چیزایی پیدا کنم

2706