2737
2734
عنوان

شوهرم بهم خیانت می‌کنه

1257 بازدید | 58 پست

من سه سالی میشه ازدواج کردم 20سالمه شوهرم 31 توی این مدت شوهرم اذیتم کرد همش از خساست گرفته برام نه پول جیبی میده نه درست حسابی لباس میخره البته برای خودشم خساست داره خونه ی مادرمم هفته ای یه بار اجازه میده برم اونم دو ساعت خونه خواهرمم نمیزاره الآنم شک کردم داره خیانت می‌کنه بچه ندارم هنوز ماجرا از شش ماه قبل شروع شد که ازش پرسیدم اگه دختر دار بشیم اسمشو چی بزاریم در جواب گفت آرزو دو سال پیش هم این حرفو پرسیده بودم گفته بود مریم حالا من چیزی نگفتم بعدش تو این مدت می‌گفت زن دوم میگیرم یا تو سفیدی به دلم نمیشینی زن سبزه دوست دارم یا زن سن بالا میگیرم این حرفا رو میزد بعد می‌گفت شوخی کردم بعدش من یه روز دندونم‌ درد گرفت ازش پول خاستم ببرم درست کنم با اینکه پولم داشت نداد دعوامون گرفت قهر کردم رفتم خونه بابام اونجا بعد دو روز دیدم اینیستاگرام نصب کرده قبلا نداشت و یه دختر فقط فالو کرده بود به اسم آرزو و همشهری بود تو بیوگرافی نوشته بود و وکیل بود عکس پروفایلش هم یه دختر سبزه بود پیجش شخصی بود برای شوهرم باز کرده بود سنش هم از من بزرگ بود همسن شوهرم اینا من با هر پیج دیگه رفتم باز نکرد بعد شوهرم زنگ زد گفت من همینم که هستم طلاق بگیر بعد که گفتم چرا این دختر کیه فالو کردی ترسید اومد قسم خورد که اتفاقی فالو کردم نمیدونم کیه پاشو بریم خونمون منم به خاطر این که بهش وابسته هستم اومدم اینستاگرام حذف کرد دیگه هم از اون حرفا نمیگه ولی ته دلم حسم میگه صد در صد خیانت بوده گاها هم میگم شاید منم که بزرگش میکنم الان دو سه ماهه گذشته فعلا چیز مشکوکی ندیدم ولی بازم خساستش ادامه داره و نمیزاره جایی برم مثل زندانی هستم به جایی رسیده که مادر شوهرم و پدر شوهرم به خاطر بعضی رفتاراش نصیحت میکنن 😔 البته از خیانتش خبر ندارن 

درد هرکس را طبیبی داده ای رنج هرکس را نصیبی داده ای ای خدا آخر طبیب من کجاست مردم از حسرت نصیب من کجاست گه نداآمد که ای شوریده حال هرچه می خواهی در این درگه بنال کار لیلی نیست آن کار من است حسن خوبان عکس رخسار من است

ببخشید طولانی شد لطفاً خواهرانه راهنمایی کنید به نظرتون خیانت کرد

درد هرکس را طبیبی داده ای رنج هرکس را نصیبی داده ای ای خدا آخر طبیب من کجاست مردم از حسرت نصیب من کجاست گه نداآمد که ای شوریده حال هرچه می خواهی در این درگه بنال کار لیلی نیست آن کار من است حسن خوبان عکس رخسار من است

ببخشید خیلی زیاد بود نخوندم،ولی تفاوت سنیتون خیلییییی زیاده 

یعنی شما ۱۷ سالگی ازدواج کردی؟

در سرم دختر پیری عصبی می‌رقصد،شهر بر روی سر من عربی می‌رقصد،این جهان با همه دغدغه هایش امشب،روی یک جمجمه یک وجبی میرقصدکاربر سابق تخمهآفتابگردان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببخشید خیلی زیاد بود نخوندم،ولی تفاوت سنیتون خیلییییی زیاده  یعنی شما ۱۷ سالگی ازدواج کردی؟

بله

2731

کاملا حق داری اگه بهش شک کنی 

برای این کاراش هم برید پیش مشاور 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
یه زن هیچوقت اشتباه حس نمیکنه ؛ با آرزو میپره

شایدم مریم 

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2738
یه زن هیچوقت اشتباه حس نمیکنه ؛ با آرزو میپره

یعنی به نظرت بازم با هم ارتباط دارن

من همشو نخوندم ولی زندگی با مرد خسیس خیلی سخته اگه میتونی مستقل شو

تو رو خدا بخون کمکم کن خیلی حالم بده

یعنی به نظرت بازم با هم ارتباط دارن

گلم تو نمیتونی جلوشو بگیری ب روش بیاری بدتر میشه؛ باید با سیاست رفتار کنی ؛ ب روش بیاری یا انکار میکنه میگ تو روانی شدی یا ولت میکنه میره اونو میگیره 

تو فقط آتو پیدا کن برو آرزو رو جر بده فقط اونجوری میتونی خلاص شی

2706