2737
2734
عنوان

ولی من دلم براش تنگ شده😭+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8397 بازدید | 278 پست

@دایتی_سابق    

بیا اینجا

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

سلام عزیزم خوبی مگه باهم نامزد کردین گفتی منتظر آزمون یا چیزی هستی قبلا باهات حرف زدم 

چیشده همع چی تمام؟؟

وی در انتطار کراش به سر میبرد تا ببینیم خدا چی میخاد😂 اگه دلت مهربونه واسه آرامشم یه صلواتی دعایی حرفی چیزی به خدا بزن 💕😘خیلی دوستون دارم دوستان خوب نی نی سایتی 🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی خیلی سخته هفت سال از شناختنش میگذره 5 ساله دروم ازش واقعا دوسش دارم تو این پنج سالم فراموش نکرد ...

مگه میشه فراموش کرد؟؟؟فاصله ها ادما رو توی قلبمون پررنگ تر میکنن...مثل یار من که حک شده توی دل بی قرارم...دلم میخواد فقط یکبار ببینمش...بغلش کنم و همونجا بمیرم

2728
چرا؟

چون اونقدر ک من مصمم اون نیست....نمیدونم قرار ببینمش واس بار اخر ازش بخوام همه چیو درست کنیم اگ قبول نکرد....اخ نمیتونم بگم حتی ...😭😭

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
زمان ارومترت میکنه

۱۰ ساله....اروم نمیشم دیگ

بیشتر از مادرش دوسش داشتم

2738

الان چتای الانش میزارم

2706