2733
2739
عنوان

ولی من دلم براش تنگ شده😭+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 8399 بازدید | 278 پست
🥺💔درکت میکنم 

کمرم شکست 😭😭😭😭قرار ببینمش دعا کن بشه

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

🙂♥️عزیزم 

تاحالا عاشق نشدم نمیتونم درک کنم 

خدایاشکرت واسه همه روزایی که گفتیم نمیشه ولی شد شکر واسه وقتایی که به مو رسید اما پاره نشد "شکر واسه روزایی ک ب مو رسید و اتفاقا پاره شد ولی دوباره گره زدیمو ادامه دادیم " و شکر واسه وقتایی ک به جای مچ گرفتن دستمونو گرفتی ((: ♡●  سوالی اگر درمورد زبان دارید پاسخگو هستم 💡همونی ام که نه مذهبیا قبولش دارن نه غیر مذهبیا   
پنج ساله دلتنگی ویرانم کرده

من دیگه چاره ای جز فاتحه خوندن ندارم براش😭💔

خدا به دلت صبر بده گلم 

خدا بزرگه

‌توی‍‌ه‍‌ زن‍‌دگ‍‌ی‍‌ت‍‌ ه‍‌م‍‌ی‍‌ش‍‌ه‍‌ خ‍‌ودت‍‌و ب‍‌زار اول‍‌وی‍‌ت‍‌ :)️
2731
او کیست و چه کرد؟

عشقم بود داریم جدا میشیم😭😭😭💔و خداهم کمکم نکرد

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2738
سکوتی بکن فریاد تر از فریاد

پر گلومممم بغض مث تومور شده

گلوم باد کرد ایقد سکوت کردم💔

اره هردو عاشق همیمم اون خیلی خیلی بیشتر نمیتونیم بهم برسیم خانوادم قبولش نمیکنن

ما هم عاشق همیم...بی تابم زیاد،دلم میخواد ببینمش...هر بار خواست بیاد پیشم یه اتفاق افتاد که نشد...کاش قبل مردنم ببینمش

💔هشت ماه دلتنگم

بدون هیچ ارتباطی؟؟؟🥺

ما هم عاشق همیم...بی تابم زیاد،دلم میخواد ببینمش...هر بار خواست بیاد پیشم یه اتفاق افتاد که نشد...کا ...

هی خیلی سخته هفت سال از شناختنش میگذره

5 ساله دروم ازش

واقعا دوسش دارم تو این پنج سالم فراموش نکردم یعنی نتونستم

انشاءالله میشه خوشگلم غصه نخور بابا 

همه قشنگی زندگیم بود 

دردش ب جونم دلم براش  ی زره شده 😭😭😭😭

باورم نمیشه ک سهم من نمیشه

همه قشنگی زندگیم بود  دردش ب جونم دلم براش  ی زره شده 😭😭😭😭 باورم نمیشه ک سهم من نمیش ...

چرا؟

به جز قوم شوهر.       🥴      که ویرانگرند                بنی ادم اعضای یکدیگرند😁.                                                         ببخش بره….حوصله داری سرپل صراط ببینیشون باز؟! ✅