2777
2789
عنوان

قد وزنم چطوره به نظرتون لازمه برم دکتر لاغری

| مشاهده متن کامل بحث + 265 بازدید | 20 پست
نه دوست دارم یکم پربشم  ۶۲_۳ایناخیلی خوب میشم

مشکل من همینه از خوشمزه ها نمیتونم بگذرم خوش خوراکم البته خداروشکر میکنم ولی از معایبش اضافه وزنه دیگ چون چاقی همش مرضه

یلدا صدام کنید.. عاشق مازندران 🤚🤚🤚🤚🤚تازه به دنیا اومدم♡♡♡ جغد خوش خنده هستم 🤣😁🤭🙃🙃🙃👋👋👋
کاری نداره خوراکی های پر کالری بخور چاق میشی

استعداد چاقی ندارم اتفاقامیخورم خوب 

یه زمون باقرص رسوندم به۶۳خیلی خوب بود 

حالاالانم میگم مهرماه عروسی برادرشوهره بخورم یکم پربشم یانه🤦🏻‍♀️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل من همینه از خوشمزه ها نمیتونم بگذرم خوش خوراکم البته خداروشکر میکنم ولی از معایبش اضافه وزنه دی ...

منم نمیتونم بگذرم اصلانمیتونم به نظرمن هیچی لذت بخش ترازخوردن نیست

استعداد چاقی ندارم اتفاقامیخورم خوب  یه زمون باقرص رسوندم به۶۳خیلی خوب بود  حالاالانم می ...

آخه وزنتون خوبه واسه اون چند کیلو فکرتو درگیر نکن انشالله به وقتش چاق میشی میتونی لباس های پف دار و قشنگی بپوشی که چاقتر معلوم شی لباس خیلی مهمه

یلدا صدام کنید.. عاشق مازندران 🤚🤚🤚🤚🤚تازه به دنیا اومدم♡♡♡ جغد خوش خنده هستم 🤣😁🤭🙃🙃🙃👋👋👋
آخه وزنتون خوبه واسه اون چند کیلو فکرتو درگیر نکن انشالله به وقتش چاق میشی میتونی لباس های پف دار و ...

اره اتفاقاعاشق لباسای پفیم 

مرسی برانظرات مثبتت گلم انشالله شمام به وزن دلخواهت برسی 💚

اره اتفاقاعاشق لباسای پفیم  مرسی برانظرات مثبتت گلم انشالله شمام به وزن دلخواهت برسی 💚

خب خوبه عالیه ممنونم همچنین دوست عزیز🙏❤️❤️