2726

من قدم 165 وزنمم 72 هست خیلی دوست دارم به 62 برسم متاسفانه اراده کم خوردنو ندارم تا سر سفره میرم یادم میره به نظرتون دکتر خوبه برم برای رژیم یا بی فایده است البته بگم چند ماه دیگه خدا بخواد میخام باردار بشم که باز خیلی چاق نشم فشار بیادبهم 

فقط از روی عکس میشه نظر داد.

تصویر سازی بی معناست

من برای متنفر بودن از کسانی که از من متنفرند وقتی ندارم، زیرا من گرفتارِ دوست داشتنِ کسانی هستم که مرا دوست دارند.

حتما قبل بار اری وزنتو کم کن،منم رژیمم،تقریبا تو سه هفته ۳ کیلو کم کردم خیلی خوشحالم

📌وقتی به داشتن اعتماد بنفس عادت نداشته باشی اعتماد بنفس بنظرت نوعی مغرور بودنه📌وقتی همیشه منفعل بودی قاطع بودن مثل خشونت به نظرت میاد📌وقتی عادت نکردی نیازهات فراهم بشه اولویت دادن به خودت برات مثل خودخواهیه📌اینو گفتم که بدونی دایره ی امن تو همیشه معیار خوبی برای رفتارت نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اگه قدت 165 عه وزن نرمالت باید 60 باشه. 

سعی کن توی پیش دستی غذا بخوری کن کلا چه بخوای چه نخوای حجم غذات کم باشه اینجوری عادت میکنی من همین کار و میکردم

از دوست به یادگار دردی دارم                                              کان درد به صد هزار درمان ندهم.                                                                           "مولانا"
2706