2733
2739

ختم صدهزار صلوات ایت الله کشمیری

البته بعضیا تو همین سایت خیلی قانون من دراوردی بهش اضافه کردن.

اصلش اینه که نیت کنی طی دو ماه صدهزار صلوات برای حاجتت میخونی و هدیه میکنی به پیامبر، و موقع خوندن وضو بگیر رو به قبله باش تا قبل غروب افتابم وقت داری. میتونی طی روز هم تقسیمش کنی هر دفعه زیر هزار تا نخون

اگه زودترم تموم کردی هیچ مانعی نداره جوابش حتمیه. فقط اگه میتونی زیر یکماه تمومش کن چون تو پریودی شک و شبهه داره که صلواتا رو باید دوباره خوند یا نه.

در طالع من نوشته شده: قوی و با اراده، هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد.لئو رایزینگ!!عجیب اما واقعی! هسته عبادتگاه 😍❤😎✌🏻 منتظر مصلح خود باید مصلح باشد: استاد رائفی پور

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

قفل افتاده تو زندگیم اتفاقا

چه قفلی؟

در طالع من نوشته شده: قوی و با اراده، هر آنچه را که بخواهد بدست می آورد.لئو رایزینگ!!عجیب اما واقعی! هسته عبادتگاه 😍❤😎✌🏻 منتظر مصلح خود باید مصلح باشد: استاد رائفی پور
2731
ختم صدهزار صلوات ایت الله کشمیری البته بعضیا تو همین سایت خیلی قانون من دراوردی بهش اضافه کردن. اص ...

من ختم وچله زیادگرفتم

ولی حاجت نگرفتم

نمیدونم میشه اینو امتحان کنم یانه

چون میگم اگه اینبارم حاجت نگیرم باختم وچله کافرمیشم🥺😔خیلی دلم شکسته

خواهش میکنم فقط نگین وقتش نیس نگین حکمت نگین صبر چون دیگه تحمل ندارم
2740
من ختم وچله زیادگرفتم ولی حاجت نگرفتم نمیدونم میشه اینو امتحان کنم یانه چون میگم اگه اینبارم حاجت ...

این برای حاجتهای محاله ردخور هم نداره

استغفار ۴۰۰ تایی که دختر اتش میگه برای مال و علمه فقط

چله استغفار ۴۰۰ تایی بگیر تو تاپیک قبلم هس

این فقط برای علم یا مال و ثروت هست نه هر حاجتی

این برای حاجتهای محاله ردخور هم نداره استغفار ۴۰۰ تایی که دختر اتش میگه برای مال و علمه فقط

کدوم برای حاجتهای محاله؟ 

خواهش میکنم فقط نگین وقتش نیس نگین حکمت نگین صبر چون دیگه تحمل ندارم
کدوم برای حاجتهای محاله؟ 

صد هزار صلوات با ادابش که بهت گفتم

2706