2733
2739
عنوان

🛑🛑🛑برای ظهور از خودت شروع کن...

| مشاهده متن کامل بحث + 10760 بازدید | 1882 پست
سلام منم می‌خوام این کاری که شما انجام دادین رو انجام بدم

قبول باشه عزیزم ❤️

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام منم می‌خوام این کاری که شما انجام دادین رو انجام بدم

به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز 

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم 

به نیت سلامتی و ظهور صاحب‌الزمان از طرف شما هدیه به صاحب الزمان عج الله  💚

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِیمِ

(یاالله،یامحمد،یاعلی،یافاطمه،یاحسن،یاحسین،یاصاحب الزمان عج الله  ادرکنی ولاتهلکنی)

🇵🇸🇮🇷یا مهدی ادرکنی❣️السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚یا صاحب الزمان همیشه هوامو داشته باش و رهام نکن. اگر دوست دارین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنم.💙
@تاپ_تاپ_خمیر     سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل ...

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

اللهم عجل لولیک الفرج بحق فاطمه زهرا(س)

ان شاء الله که حاجت روا و عاقبت بخیر بشی دوست خوبم

قله زیر قدم ماست🇵🇸🇮🇷بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
2742
@تاپ_تاپ_خمیر   سلام عزيزم نمیدونم بچها تگتون کردن یانه گفتین دوست دارین تو تاپیکها باشی ...

اللهم عجل لولیک الفرج بحق فاطمه زهرا(س)

ممنون دوست خوبم

ان شاء الله حاجت روا و عاقبت بخیر بشی

قله زیر قدم ماست🇵🇸🇮🇷بکشید ما را؛ ملت ما بیدار تر میشوند...گوشه گوشه ی این سرزمین لاله زاره🌷 ای قدس به تو از جان سلام🇵🇸نَصْرُ مِنْ الله وَ فَتْحٌ قَريب🇵🇸حُبُّ الْحُسِينْ يَجْمَعُنا💚ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم...هر کسی پیر شود از بر و رو می افتد،پیر میخانه ی ما اشرف مخلوقات است...سالها گریه به تو جرم تلقی میشد،روضه ی هر شب ما برکت روح الله است...💚امید غریبان تنها کجایی؟!دیشب به سرم باز هوای دگر افتاد/در خواب مرا سوی خراسان گذر افتاد/چشمم به ضریح شه والا گوهر افتاد/این شعر همان لحظه مرا در نظر افتاد/با آل علی هر که در افتاد ور افتاد... یه جا خدا در نهایت همدردی میگه:"و لَقَد نَعلَمُ اَنَکَ یَضیغُ صَدرُکَ بِما یَقولونَ" و ما میدانیم سینه ات تنگ میشود از آنچه میگویند...یعنی فکر کن اون لحظه ای هم که دلت از همه ی آدما میگیره خدا حسش میکنه...و به هنگام دلتنگی به آسمان نگاه کن،ما نگاه های تو را به طرف آسمان میبینیم...بقره/۱۴۴..."اَنا عِندَ قُلوب اَلمُنکَسِرَة"من نزد قلب های شکسته ام...به مو میرسه،اما پاره نمیشه،چون خدا هست...
@everr_green     سلام عزیزم 💚   به نیت حاجت روایی شما دوست عزیز  اللهم صل ع ...

سلام خانوم گل

ممنونم از شما..اجرتون با صاحب الزمان..ان شاءالله عاقبت بخیر و حاجت روا بشین🌱❤

‌جان جدت لایک نکن😊🔪
سلام خانوم گل ممنونم از شما..اجرتون با صاحب الزمان..ان شاءالله عاقبت بخیر و حاجت روا بشین🌱❤

همچنین عزیزم 😘😘

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

اللهم عجل لولیک الفرج به حق حضرت زینب کبری(س)

اللهم صل علی محمد وال محمد و عجل فرجهم

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
2740

السلام علیک یا صاحب الزمان 💚

@خانمحاجآقا    

از طرف شما پنج صلوات هدیه شد برای سلامتی آقا امام زمان

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت
السلام علیک یا صاحب الزمان 💚 @خانمحاجآقا     از طرف شما پنج صلوات هدیه شد برای سلامتی ...

ممنون مهربون ❤️💚

چقد خوبه که شما ازین جور پستها میذارید

فدات عزیزم 

❤️💚

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج بحق فاطمه زهرا(س) ممن ...

ممنون عزیزم 🌹 

شما هم حاجت روا بشید 💚 

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓
2706