2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

به نظر من که چیز بسیار مزخرفیه .. من چند مدل گرقتم شاید یکیش خوب باشه .. یعنی یکی از یکی مسخره تر ... یه سوتین کشی بخر خیلی بهتره ... من که از چندتا از دوستام که شیر میدادن پرسیدم متفق القول گفتن به نظرشون خیلی سوتین شیردهی بدرد نخور بوده

2740
من شیردهی گرفتم ولی بازم کلا سوتین رو بالا میکشیدم!یعنی همون معمولی میخریدم سنگین تر بودم😂

😂خدابگم چیکارت نکنه

میشه برا سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنین عشقا الهی خدا دامن همه منتظرارو سبزکنه
هردو خوبن سوتین شیردهی محکمتره سینه رو نمیاندازه ولی نیم تنه ها حتی جنس عالی هم داشته باشه میانداز ...

ممنون🤩

میشه برا سلامتی تودلیم یه صلوات مهمونم کنین عشقا الهی خدا دامن همه منتظرارو سبزکنه
به نظر من که چیز بسیار مزخرفیه .. من چند مدل گرقتم شاید یکیش خوب باشه .. یعنی یکی از یکی مسخره تر .. ...

عه ممنون گلم