2737
2739
عنوان

من یائسگی زودرس گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3306 بازدید | 59 پست
خواهش میکنم پاپ اسمیر دادی من التهاب رحم دارم بخاطر اونه پری نمیشم میگن ،  شما ویتاگنوس بخوری پ ...

اره عزیزم تازه پاپ اسمیر دادم مشکلی نداشتم 

خیلی وقته دارم ویتاگنوس یا آگنوگل میخورم

اره عزیزم تازه پاپ اسمیر دادم مشکلی نداشتم  خیلی وقته دارم ویتاگنوس یا آگنوگل میخورم

بخاطر استرس اینا اینطوری شدی پایین ۴۵ سال یائسگی زود رس ندارم فلورا تاجیک میگفت 

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره عزیزم تازه پاپ اسمیر دادم مشکلی نداشتم  خیلی وقته دارم ویتاگنوس یا آگنوگل میخورم

من دوفاستون دو ماه خوردم فکر میکنم اون باعث شده ضخامت رحم کم بشه همیشه ۶ یا ۷ بود یه دختره تاپیک نوشته بود دکترش گفته ضاخمت رحم رو کم میکنه 😔

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .
بخاطر استرس اینا اینطوری شدی پایین ۴۵ سال یائسگی زود رس ندارم فلورا تاجیک میگفت 

من دیسک کمرم پاره شد تو اتاق عمل ترسیدم دقیقا بعدش اینطوری شدم 

از طرفی هم مامانم ۳۷ سالگی یائسه شد واقعا نمیدونم از کدومه

2731
شما بچه دارین گلم؟

نه عزیزم ندارم .مامانم فقط یدونه بچه داره  ولی ۵۰ سالگی یائسه شده ولی من استرس شدید گرفتم تنم لرزید بعدش پریودم بهم ریخت البته پریودم هم دو سال پیش  ۲۳ روزه شده بود شاید بخاطر اون بود 

پس خودتون هم تک فرزند هستین گلم 😍

سلام عزیزم...میدونم از وقت تاپیک گذشته ولی منم دقیقا همسن شمام و fsh ام ۲۰ و و چن وقته که پریود نشدم.....

لطفا کمک کنسن شما چیکار کردین از ۷۸ اومد پایین و پریود شدین  

2738
سلام عزیزم...میدونم از وقت تاپیک گذشته ولی منم دقیقا همسن شمام و fsh ام ۲۰ و و چن وقته که پریود نشدم ...

سلام عزیزم پریود که دیگه نمیشم مگر با دارو 

بچه داری شما؟

اتفاقا قصد بارداری داشتم  همون ماهی که اومدم اقدام کنم پریود نشدم دیگه

اخی درد مشترک داریم منم تو همون سن یائسه شدم ارثی بود ولی نمیدونم چرا فقط به من رسید منم یه پسر دارم میخواستم دوباره بچه دار بشم ولی نشد دیگه خیلی ناراحت شدم حالا خوبه شوهرم آدم بدی نیست وگرنه اگه گیر میداد به بچه ی دوم چه خاکی به سرم میکردم میگه دیگه حالا شده خودتو ناراحت نکن قسمت ما هم یه بچه بوده خدا رو شکر میکنم و از خدا میخوام که همیشه سالم باشه و عمرش ۱۲۰ ساله بشه و البته صالح باشه 

2706