2733
2734
عنوان

من یائسگی زودرس گرفتم

| مشاهده متن کامل بحث + 3308 بازدید | 59 پست
اتفاقا قصد بارداری داشتم  همون ماهی که اومدم اقدام کنم پریود نشدم دیگه

گلم هیچ کار خدا بی حکمت نیست خداروشکر یکی داری نمی خواد غصه اضافی بخوری. یه وقت پیش شوهرت نشینی بگی وای یائسه شدم و فلان. خیلی عادی برخورد کن. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گلم هیچ کار خدا بی حکمت نیست خداروشکر یکی داری نمی خواد غصه اضافی بخوری. یه وقت پیش شوهرت نشینی بگی ...

اینقدر گریه کردم همه کلافه شدن

خدا به دلم آرامش بده

2731

یا خدا منم یائسه شدم ۵ هفته است پری نیومده و ضخامت رحم ۲ هست 

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .

دارو هورمونی مصرف کردی ؟ شاید از عوارض اونه .من دوفاستون خوردم اینطوری شدم 😢

تورامام زمان عج دعام کنید با تخمک خودم باردار بشم .در حد یک صلوات .درهای دور از انتظار گشوده میشود و راههای ناگه نمایان. یارب سپاسگزارم .

من ۵ هفته است نشدم ۱۸ بهمن موعودم بود الان ۲۱ اسفنده هنوز نشدم . 

نه هیچی نخوردم 

سیاهدانه و عسل بخور باعث تحریک رشد فولیکول میشه من گر گرفتم نتونستم بخورم ازمایش LH , Fsh چند بودی ؟ برای من اف اس اچ ۴۴ بود داره میاد پایین ۲۰ اینا شده  مطمئنم دوباره پری میاد 

پای شیر fsh رو میاره پایین ، باسلام داره باید سفارش بدم 

خوندم عزیزم ممنونم  حتما انجام میدم

خواهش میکنم پاپ اسمیر دادی من التهاب رحم دارم بخاطر اونه پری نمیشم میگن ،  شما ویتاگنوس بخوری پری میشی هورمونات میاد پایین

2706