2737
2734
عنوان

پاک کنم پیامو؟

280 بازدید | 20 پست

چند روز پیش مربی گیتارم گفت اون نت هایی کن بهت یاد دادم رو فیلم بگیر بفرس (هفته ای یه بار کلاس دارم پیشش هر سری اون چیزایی که یاد میگیرمو تو فیلم بهش تحویل میدم) 

امشب اومدم کلی وقت گذاشتم بعد هزار بار اشتباه زدن و اعصاب خوردی یکی ویدیو گرفتم واسش فرستادم بعد سین کرد گفت تا چند دیقه دگ نتیجه رو بهت میگم منم سین کردم هیچی نگفتم

الان یک ساعت گذشته هنوز هیچی نگفته ، انلاینم هست اقا 

بگیرم فیلمو پاک کنم؟ خیلی حرصم در اومد از کارش 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نه پاک نکن

استاد ما هم گفت الان وقت ندارم بعدا جواب میدم و بعد جواب داد 

خب سرش شلوغه شاید

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        

نه چه کاریه .دشمنی که نداره باهات سرش حتما شلوغه 

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�
2738
اخه ساعت یک شب سرش شلوغه؟ 

آره 

استاد ما نزدیکای ۲ ویس داد 

سخت نگیر 

فقط شما که شاگردش نیستی بعدشم ممکنه به جز این هزار و یک دغدغه دیگه داشته باشه 

اگه بعد یک تا دو روز جواب نداد پیام بده لطفا به کلیپ ارسالیم بازخورد بدید

شکر خدا در پناه حسینیم🌱                                     گذرم تا به در خانه ات افتاد حسین (ع)                            خانه آباد شدم خانه ات آباد حسین (ع)                             🇵🇸القدس لنا    🇵🇸  لطفا برای بهبود حال روحیم صلوات بفرستید بهم بگید تا منم براتون حمد بخونم قشنگا                                        
کدوم سر شلوغی اخه  لابد اقا ، درگیر دوست دخترشه  لابد چیه  حتما

ببخش ولی خندم گرفت .آخه چرا زورش به شما اومده .خب چکار کنه بیچاره 😅

بنام خدای 🌈عضو گروه آبی 💙💙💙تاپیک مانکن های زیبا .قد ۱۷۰ .وزن اولیه ۹۳↩ وزن فعلی ۷۷.وزن هدف چالش پاییزی۷۸ شب یلدا ↩هدف سوم ۷۵🔒 .هدف نهایی ۷۰ .🔒♥️♥️من به وزن ایده عالم میرسم قبلا تونستم الانم میتونم آفرین به اراده خودم . .🎾�

احتمالا رو استادت کراش داری؟؟؟