2737
2739
عنوان

چرا این عکسو گذاشتی پروفایلت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 133 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون چال دارم

بارداری🥺

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
عاشق نی نی بودم و نازا بودم .الان دقیقا یه نی نی بور چشم رنگی خدا بهم داد 

ای وای چه جالب😍😍😍

خدا بهت ببخشه😍

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️
2731
عاشق نی نی بودم و نازا بودم .الان دقیقا یه نی نی بور چشم رنگی خدا بهم داد 

منم عکس گوشیمو از اول بارداری یه نینی چشم رنگی گذاشتم دوست دارم بچم اومد مثل عکسه باشه 😁💕البته شوهرمم چشماش سبزه

کاربری هفتم🤪هیچوقت وقت واعصابتونو با بحث کردن آدم مغز زنگ زده هدر ندید👍

چون به نظرم قشنگه

فقط 1 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
♡عشق♡خوب است... اگر یار ♡خدایی♡ باشد...                                                                                                                     تمام پیکرت غرق کبودی...    شبیه مادرت سادات بودی                         #آرمان                                                                                               #جان_فدا 💚🌷
2740
منم عکس گوشیمو از اول بارداری یه نینی چشم رنگی گذاشتم دوست دارم بچم اومد مثل عکسه باشه 😁💕البته شوه ...

الهی هرچی خیره 

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 

چون ی زن بودم که هیچ کس دوستم نداشت شاید من بخاطر افسردگیم این فکر رو میکردم 

ولی الان چند سال هست که خودمو دوست دارم مهم نیست کسی دوستم داره یانه الان همه مثل پروانه دورم می گردن 

این عکس رو چند سال هست پروفایل واتساپ م هست الآنم هم پروفایل اینجاست

سلام .من مادر هستم دوست دارم پسرم خلبان و دختر دکتر زنان زایمان بشه اگه میشه برام دعا کن بتونم کمک بچه هام کنم💞💕💕💕
2706