2733
2739
عنوان

چرا این عکسو گذاشتی پروفایلت؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1357 بازدید | 133 پست
بالاخره شناختی  خسته نباشی...واقعا😜😜😜😜😅😅😅😅😅😘😘😘😘😘😘😘

😂😂😂 هیچوقت نرفتم دنبال اسم خوانندش😂😂😂

از من مرا بگیر و خودت را به من بده یا حسین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چون دلم خواست 😐

والا 😂

به خر الماس هم بدی یونجه میخواد بحث لیاقته 🤞🏻🖖🏻به ابن عباس فرمود : درباره چیزی که به تو مربوط نیست سخن مگو ، زیرا می ترسم به گناه دچار شوی ، درباره چیزی که مربوط به تو است نیز صحبت مکن ، مگر بدانی جای صحبت کردن است ، بسا از گویندگان که به حق سخن گفته اند ولی سرزنش شده اند. با دو کس بحث و جدال مکن ، شخص حلیم ، و شخص نادان . حلیم تو را عصبانی میکند و نادان اذیتت میکند ، در پشت سر برادر مومن خود همان چیزی بگو که دوست داری او پشت سر تو بگوید. چنان عمل کن همانند کسی که میداند از جرائمش بازخواستش میکنند و پاداش کارهای نیکش را میدهند.
2731
مرسی عزیزم فدات😁😘❤ توام بیار دیگ😂 نامزد بودی دیگ؟؟ خیلی وقته حرف نزدیم از هیچی خبر نداریم😑

خدانکنه♥

نامزدم 

اما کووو تا من بچه بیارم😅

من  درسم تموم شه بعد دو سال طرحمو برم بعد عقد میکنیم 

بعد نامزدم درسشو تموم کنه یکم کارا رو جمع و جور کنیم یکی دو سال طول میکشه و عروسی حالا تازه بعد چقد از عروسی بخوایم بچه دار شیم🥲 فک کنم ۳۰ سالیم بشه

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
پس خیلی خوشگلی😍

تا در نظر دیگران قبول افتد 

مولانا امیرالمؤمنین علی بن ابی طالب صلوات الله علیه و آله فرمودند زکات عقل تحمل نادانان است... مذهبی نماهای صاحب دین جدید لطفا هرگر روی پست های من ریپلای نزنید بحث دین و مذهب جای نظرات شخصی و تفسیر به رای نیست نیازی به تفاسیر به نَفْس شما ندارم ثقلینِ راه گشای تمام بشریت برای من کافی است... اگر جواب نمیدم یعنی لایق جواب دادن نیستید یعنی متوجه شدم انقدری🤏🏿 شعورمند و متفکر نیستید که با شما تبادل نظر داشته باشم یعنی فهمیدم اهل سفسطه و جدل هستید نه تفکر و تعقل... در شأن خودم ندیدم وقت بذارم همکلام بشم با تشکر. 🤌🏿اگر به شخصه در برابر اهانت های شما کوتاه میام جواب نمیدم به خودم و باقی کاربرها احترام میذارم و در کرانه های فرهنگی و شخصیتی من نیست مقابله به مثل کنم پس ادامه نده فکر نکن خیلی باحالی من کم آوردم تو الان شاخ شدی 😉🤲🏻اللهم عجل لولیک الفرج و العافیة و النصر و اجعلنا من خیر انصاره و اعوانه و شیعة و محبه والمستشهدین بین یدیه🤲🏻 💚اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَخدايا بنمايان به من آن جمال ارجمند و آن پيشانى نورانى پسنديده را💚
خدانکنه♥ نامزدم  اما کووو تا من بچه بیارم😅 من  درسم تموم شه بعد دو سال طرحمو برم بعد ع ...

اشکال نداره همین خوبه

اول ب چیزایی ک میخای برسی بعد بچه دار شی👌

انشاالله خوشبخت شین😁

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
اشکال نداره همین خوبه اول ب چیزایی ک میخای برسی بعد بچه دار شی👌 انشاالله خوشبخت شین😁

اره 

فقط بشدت نینی دوس دارم

ممنونم قلبم♥همینطور تو خوشبخت باشی کنار نینی و همسرت

https://harfeto.timefriend.net/16653293432475   ..متعهد به عشقمون  👫🏻 ♥️///من هوشبرم ...هوشبرِ تو ...ینی تماام عارامشِ تو/// ///موهیتا راست میگف اهواز شهر عاشقیه شهر دیوونگیه که پیوند بخوره دل من ب دل تو فقط با یه نشونه///❤ دوستت دارم تمامِ من@|@♥خدایا شکرت بابت همه چی♥💜💫///
2740
اره  فقط بشدت نینی دوس دارم ممنونم قلبم♥همینطور تو خوشبخت باشی کنار نینی و همسرت

من اصلا امیدی نداشتم ک زود باردار شم ولی شد خیلیم بچه دوس نداشتم ولی الان دوسش دارم😁

مرسی عزیزم❤

فرشته ی من ۲۲ دی زمینی شد😍خوش اومدی نلینم🥰😍❤❤❤❤
من اصلا امیدی نداشتم ک زود باردار شم ولی شد خیلیم بچه دوس نداشتم ولی الان دوسش دارم😁 مرسی عزیزم❤

😍عزیزمم