2733
2739
عنوان

امشب چمه چرا انقد ضیغم چرا چرا

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 49 پست
همه ادما زیاد دورو برشون بیای ی جوری هوا برشون میداره

اخه اصن من نمیفهمم چ بدی ای در حق این بشر کردم ک سرد رفتار میکنه لعنتی من کم نذاشتم واست ک دردت چیه پس باور کن از شدت حرص میرم سیو مسیج خودم اونو فحش میدم

"به نام خداوند رنگین کمان" 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه اصن من نمیفهمم چ بدی ای در حق این بشر کردم ک سرد رفتار میکنه لعنتی من کم نذاشتم واست ک دردت چیه ...

واقعا شرایط دوس پسر  داشتن خیلی سخته ادم نمیدونه تکلیفش چیه 

2731
واقعا شرایط دوس پسر  داشتن خیلی سخته ادم نمیدونه تکلیفش چیه

اخه نه علاوه بر اون اومده میگ نگران نباش کات نکردیم از ی طرف دیگ میاد میگ دوست باشیم😐من نمیفهمم فازشو بعد استیکر قلبو بوس میدع گیف بوس میده😐😐😐😐دارم روانی میشم

"به نام خداوند رنگین کمان" 
باید اونم تلاش کنه خب

مردا عقلشون به اینا نمیرسه حتی شاید متوجه نشده باشه تو ناراحت شدی اما میتونی چندروز دیگه خودتو ناراحت نشون بدی نه اینکه عصبانی فقط یکم ناراحت نشون بدیو با ارامش بهش مشکلتو بگی یعنی همیشه زمینه گفت وگو رو بجز مسایل روزمره مسایل احساسیتونو بهم بگید خودتون شرو کنید تا هیچ فاصله ای بینتون نیوفته نزارید غرورتون رابطتونو سرد کنه بزارید شوهرتون رفیقتون شه 

2738

حتی شدید ترین عشقا بین شیش ماه تا پنج سال کم رنگ و محو میشه اگه خوش شانس باشن تبدیل به صمیمیت و دلبستگی  میشه ..این  از یه مقاله ی علمیه .. ..یه کتاب رو .یه فیلمو. یبار ببینی بعدش دیگه عادی میشه ..ادم هم زمان بیشتری طول میکشه تا عادی شه ولی میشه تمام کارا و حرکات و حس ها  ..راحت باش و راحتی هم رو فراهم کنین. اون چیزا برای اوایل رابطس و بعدشم خاطراتش قشنگه و تمام ..همه چیزی که گفتی کاملا نرماله.

دیگه عبوس نیستم😺 چون یه تغییر بزرگی تو زندگیم ایجاد شد اما خب این اسمو متاسفانه نمیشه تغییرش داد دیگه 😃،   عقل گوید پا مَنِه کاندر فنا جز خار نیست !!!😮😮   ،عشق گوید عقل را کاندر تو است آن خار ها 😪😌***(عشق=حضرت حق )،(عقل =نفس جزیی انسان)پیج مورد علاقم تو اینستاگرام = jan_afza                    ـ
حتی شدید ترین عشقا بین شیش تا پنج سال کم رنگ و محو میشه اگه خوش شانس باشن تبدیل به صمیمیت و دلبستگی ...

اما من۸ساله داشتمش امشب بخاطر اینکه زندگیش خراب نشه تموم کردم قشنگ قلبمو گزاشتم کنار 

2706