2737
2734
عنوان

چجوری به خانوادم بگم می‌خوام طلاق بگیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 4481 بازدید | 121 پست
چند سالته اسی؟اگه اول زندگیتونه یه فرصت بهش بده شاید تعقییر کرد زندگیتو یهویی خراب نکن بعد پشیمون بش ...

یعنی واقعا خیانت تکرار نشدنیه؟

به نظر من یکی که پاش باز شد تازه دریچه وجدانش بسته میشه.

ای مادرِ ما، ایران ؛ جان زخمی تو در کدام روز هفته التیام خواهد پذیرفت ؟ چشمان ما، به راه عافیت تو سفید شد... ای ما، نثار عافیت تو...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر شبیه منی. دلم میخاد فردا برم دادگاه مهرمو بذارم اجرا و طلاق

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💫یک روز تنها کسی که تو رو میشناسد خواهد مرد وخاطره تو برای همیشه فراموش خواهد شد🍂🍃☃️
آخه روم نمیشه بگم بعضی چیزارو مثل اینکه فیلم میبینه دزدکی و زناشویی نداریم انگار من فقط تو خونه مسئو ...

بنویس براش،پدرته غریبه که نیست،تو یه کمشم بگی خودش متوجه میشه 

کاربری قبلی:دختری_که_ستاره_شد💫
2731
براساس تجربه میتونم بگم اونی ک اول زندگی میخواد طلاق بگیره و نگیره بعد چندسال با یه بچه حتما جدا میش ...

دو ساله دارم با خیانت و فیلم دیدن و...زندگی میکنم دیگه بریدم🥺

سلام ینی دیگ هیچ راهی نمونده برات؟صحبت کردی باهمسرت دلیل خیانتش چیه وچندسالتونه چندساله ازدواج کردین 

خانوادت چجوراخلاقی دارن باطلاق موافق یا مخالفن .اگ فکرمیکنی ازاین ادم هایی هستند که طلاق روبدمیدونن ومحاله بزارن جدا بشی اصلا اسم طلاق نیار فقط با مادرت صحبت کن که بیان باهمسرت وخانوادش صحبت کنند ومشکل رو حل کنند .حق طلاق باکیه شوهرت طلاقت میده ی تعهدبگیرازش وحق طلاقم بگیرازش چون طلاق با مردهست و اگ مخالف باشه خیلی دردسر داره راجب طلاق سرچ کن بخون اطلاعاتتو ببربالا .انصالا مشکلت حل بشه وهرچی صلاحته بشه .چقدر خیانت وطلاق متاسفانه زیادشده😔

2738

منم وقتی دقیق تصمیمو گرفتم با خونوادم حرف زدم اونا هم تاییدم کردن. جدا شدم. خیییییلی سخت کذشت بهم. مطمئن باش یه حاهای واقعا کم میاری. اما هیییچ وقت خدا رو فراموش نکن خدا امثال مارو فراموش نمیکنه. الان بعد چند سال خدا رو سکر یه همسر خوب نصیبم ش. فقط خدا رو فراموش نکن. 

به خواهر یا برادرت بگو‌بهشون قضیه رو تعریف کنن

سلام خانم های نازنین خواهشی داشتم🫠 فقط زمانی که میخواید بهم پیام خصوصی بدید بهم درخواست دوستی بدید چون بعد از پیامهاتون من لغو دوستی رو میزنم دوست ندارم ناراحت بشید 🥰🥰🥰🌸🌸🌸

ببین چی میگم، اوایل ازدواج به خاطر فشار نهانی روحی که به بعضی مردان وارد میشه از این رفتارها میکنند، یعنی دوست دختر می‌گیرند یا فیلم بد میبینند، این تحقیق یکی از اساتید دانشگاه ما بود که من وقتی دیدم تعجب هم کردم، پس اگه شما نادیده بگیری رفتارش رو و به روش نیاری و کاری کنی که گویا نفهمیدی، و از هر نظر بهش فشار نیاری و باهاش مهربون باشی، مطمئن باش ،بعد به نظر من یک سال رام دستت میشه، تا آخر عمرش. البته بعضی مردان ذات خرابند و از این مورد مستثنی هستند، اما فکر کنم شوهر شما ذاتش خراب نباشه، حالا طلاق بگیری می خوای تنها باشی دیگه ، پس یک سال روش من رو امتحان کن، فقط مواظب باش هرگز و هرگز بچه دار نشی

2706