2752
2734
اسی تروخدا یکاری کن باشه؟؟ تروخدا قسمت میدم اینجوری خداروهم خوشحال میکنی یکاری کن خواهش میکنم اص ...

الان برای یه کاربر دیگه نوشتم عزیزم

خودمم داغونم، فک کنم اگر بگم کسی گوشی مرده رو برداره برام بیاره، بتونم فیلم و عکسا رو بردارم از روی گوشیه ازشون شکایت کنم

ای واییی....آخه اون زن چی می خواد از بچه اش وجونش مهمتروعزیزتر...احتمالا مشکل اعصاب داره زنش یاااجاد ...

حتما خودش بیماره، وگرنه کسی حاضر نیست اسیبی به بچش بزنه، باید درمان بشه ولی فعلا اون بچه رو باید یه جوری نجات داد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالم خیلی بدشده توروخدا یکاری کن اون بچه هرسنیم که باشه داغون میشه

هنوز دو ساله نشده عزیزم، نمی دونم چه کار قانونی ازم برمیاد

خانواده ی زنه هم دزد و دعوایی هستن، نگرانم برای خودمم مشکل درس کنن

2731

چ حاله بدی بهم دست داده😭😭😭😭یه چیزی بین بغض و دلشوره

🌸اللهم صل علی محمد و آل محمد 🌸👇     لینک تاپیک های مفید🔗    ❤خدایا شکرت💚خدایا شکرت💚خدایا شکرت🌸لطفا کتاب خوب سراغ داشتید بهم معرفی کنید🤩🤩🤩🤩 دعای افزایش رزق و روزی👈یا رازِقَ الْمُقِلّینَ وَ یا راحِمَ الْمَساکینَ وَ یا وَلِیَّ الْمُؤْمِنینَ وَ یا ذَا الْقُوَّةِ الْمَتینَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ اَهْلِ بَیْتِهِ وَارْزُقْنی وَ عافِنی وَ اکْفِنی ما اَهَمَّنی. ❤سلام بر حسین                                                                                    السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین❤یا ابوالفضل العباس ادرکنی💚یا رقیه💚یا علی اصغر🤩💚
شایدشما فرشته ی اون بچه ای.هرکاری ازت برمیاد بکن تدا یادش نمیره

هر کاری بتونم می کنم عزیزم

یکم از خانواده ی زنه می ترسم واقعیتش ولی سعیمو می کنم یه کاری انجام بدم برای اون بچه معصوم مظلوم

هنوز دو ساله نشده عزیزم، نمی دونم چه کار قانونی ازم برمیاد خانواده ی زنه هم دزد و دعوایی هستن، نگرا ...

وااای بمیرم براش ای خدا 

اون یاعث میشه اون بچه زبونشم بسته بمونه

من دختر دونیم ساله دارم

کباب شددم دارم اشک میریزم براش

کاش بازنه حرف بزنی شاید به خودش اومد

یابه۱۲۳زنگ بزن ناشناس آمارشونو بده

وااای بمیرم براش ای خدا  اون یاعث میشه اون بچه زبونشم بسته بمونه من دختر دونیم ساله دارم کبا ...

فک کنم خانومه بیماره، نیاز به متخصص روانپزشک داره ولی نمیره دکتر، خودمم دخترم دو سالشه برای همین بیشتر ناراحتم که می بینم بچه دو ساله چقدر کوچیک و بی پناهه

مثل اینکه همیشه بچه رو می زنه، چند بارم در حدی زده که بچه از حال رفته از شدت گریه و ترس

وای خدایا چجوری دلش میاد اخه

چقد با این تاپیکت گریه کردم براش

یکی همه زندگیش میده برا داشتنش

یکی داره اما نمیتونه نگه داری کنه 

فک کنم خانومه بیماره، نیاز به متخصص روانپزشک داره ولی نمیره دکتر، خودمم دخترم دو سالشه برای همین بیش ...

مریض باید خودشو درمان کنه

شوهرشو بزنه

خودشو بزنه

اخه بچه چی میفهمه

کاش واقعا خودشو بکشه بمیره یه انگل از جامعه کم بشه

واقعا حالم بهم میخوره از زن و مردای بی لیاقتی که فقط اسم پدرومادرو یدک میکشن

2706