2737
2734
وای خدایا چجوری دلش میاد اخه چقد با این تاپیکت گریه کردم براش یکی همه زندگیش میده برا داشتنش یکی ...

این خانومه هم حتما بیماره ، من نمیگم بده فقط کاش زودتر می رفت دکتر تا بچه رو اینجوری هلاک نمی کرد، بیماری مه تقصیر خودش نیست ولی بچه داره مسولیت داره باید بره دکتر

اره حتما، خانومه بیماره حتما، ولی باید قبول کنه و بره دکتر دارو بگیر تا بهتر بشه، اینجوری همشون نابو ...

باهاش حرف بزن طرح رفاقت بریز تشویقش کن که بره

بهش بگو بچه اگ بلایی سرش بیاد وسط کتک سرش بخوره جایی جیزیش بشه یه عمر باید با قاتل بجه ی خودت بودن زندگی کنی

هرجند اون بچه داره روزی صدبارمیمیره و این شرایط از مردن براش بدتره

چون اون یه گل بهشتیه و زندگی براش سخته

نه دورازمون مردن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این خانومه هم حتما بیماره ، من نمیگم بده فقط کاش زودتر می رفت دکتر تا بچه رو اینجوری هلاک نمی کرد، ب ...

اسی خاهشن یکاری کن. ی تاپیک بزن از بچهای اینجا کمک بخا شیاد کسی کمکت کرد. کاش خودم میتونستم کاری کنم🥺

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
این خانومه هم حتما بیماره ، من نمیگم بده فقط کاش زودتر می رفت دکتر تا بچه رو اینجوری هلاک نمی کرد، ب ...

دقیقا وقتی بچه دار میشی در قبالش مسئولیت داری 

کاش هم بچه ی فلا یجا پناه داده می‌شد

هم مادرش تحت درمان 

مطمئنن الان بچه پر از ترسه 

2731
مریض باید خودشو درمان کنه شوهرشو بزنه خودشو بزنه اخه بچه چی میفهمه کاش واقعا خودشو بکشه بمیره یه ...

هر ماه بچه رو می برن اتلیه عکس می گیرن میذارن پیجشون، عکس ماهگرد و سالگرد ازدواج و عقد

همیشه استوری و پست عاشقانه، خیلی تعجب کردم، کاش به جای این همه عکس چارتا دکتر و کلاس رفته بودن 

شوهزش گفته چندبار می خواسته از بالای پشت بوم خودشو بندازه که این نحاتش داده، اتفاقا شوهرم گفته بهش بی غیرت بودی باید میذاشتی بندازه تا بچت نجات پیدا کنه ( البته از شدت ناراحتی اینجوری گفته شوهرم وگرنه می دونه که بیماره باید درمان بشه)

باهاش حرف بزن طرح رفاقت بریز تشویقش کن که بره بهش بگو بچه اگ بلایی سرش بیاد وسط کتک سرش بخوره جایی ...

عزیزم من اصلا اون خانوم رو نمی شناسم، حتی همین کارمند شوهرم رو هم چندبار بیشتر ندیدم، نمی تونم یه دفعه برم باهاش دوست بشم در ضمن خودم اصلا توان روحی معاشرت با همچین آدمی رو ندارم 

انشالا از راه دیگه ای بتونم کمکی برسونم

اسی خاهشن یکاری کن. ی تاپیک بزن از بچهای اینجا کمک بخا شیاد کسی کمکت کرد. کاش خودم میتونستم کاری کنم ...

همین جا به ذهنم اومد بگم گوشیه مرده رو یکی برام بدزده بیاره فیلم و عکسا رو بردارم شاید بشه باهاشون کاری کرد، به نظرتون عملیه؟

همین جا به ذهنم اومد بگم گوشیه مرده رو یکی برام بدزده بیاره فیلم و عکسا رو بردارم شاید بشه باهاشون ک ...

اره خب اگ فیلم دستت باشه مدرک محکمیه. کاش موفق بشی دلم اتیش گرفت 🥺

میزنم گیتارو میخونم 😍🙃میزنی زااار و میدونی🙃من اینجوری خالی میشم 🙃🙃تو اینجوری نمیتونی😔🙃میرم تو ماشینو فقد با ی موزیک داد میزنم. میرم ولی یادت نره. برنده بازی منم 😏برو و دوراتو بزن. میرمو دور نمیزنم 😢😏      
2740
هر ماه بچه رو می برن اتلیه عکس می گیرن میذارن پیجشون، عکس ماهگرد و سالگرد ازدواج و عقد همیشه استوری ...

کاش بمیره

اره خب اگ فیلم دستت باشه مدرک محکمیه. کاش موفق بشی دلم اتیش گرفت 🥺

ببینم کسی رو پیدا می کنم بگم این کارو انجام بده ، همه جا دوربین دارن، شوهرمم بفهمه من خبرچین دارم تو محل کارش و دارم بدون اطلاعش این کارو می کنم قشقرش می کنه ولی واقعا برام مهم نیست

ببینم کسی رو پیدا می کنم بگم این کارو انجام بده ، همه جا دوربین دارن، شوهرمم بفهمه من خبرچین دارم تو ...

اگ دوربین داره باید یکی گوشیو برداره ک چهرشو یا تعقیر بده یا معلوم نشه. یام باید یکی از ش بیروم گوشیو بقاپه.ولی خو رمز داره گوشیش اون چی،؟ 

اگ دوربین داره باید یکی گوشیو برداره ک چهرشو یا تعقیر بده یا معلوم نشه. یام باید یکی از ش بیروم گوشی ...

نه تغییر چهره که ممکن نیست، چون کارت می زنن وارد میشن کسی نمی تونه وارد قسمت مخصوص کارکنانه بشه، ولی بعضی قسمت ها دوربین نداره مثل لاکر، یه خبرچین فعال دارم اونجا می تونم ازش کمک بگیرم ببینم کسی می تونه این کارو انجام بده یا نه، شاید بشه بدم کسی رمزش رو باز کنه

نه تغییر چهره که ممکن نیست، چون کارت می زنن وارد میشن کسی نمی تونه وارد قسمت مخصوص کارکنانه بشه، ولی ...

خدا خیرت بده. انشالله ک موفق میشی. اگه حرکتی زدی منو تگ کن لطفا. ♥♥♥

2706