2733
2739

💔😔سلام..عنوانم برا اینه ک خیلیا میگن بسه چقد تاپیک میزنی..

توروخدا کامل بخونید من دوماه سردرد دائم دارم ینی هرروز و هر ساعت هست.. دکتر برام ام ار ای تزریقی نوشته ک نوبتم نشده هنو..خیلی ترسیدم ک نکنه تومور و لخته خون و اینا باشه😔 سردرده ک ب چشم و صورت و گاهی گردنم میزنه..استخون پشت گوشامم درد میکنه .. چشام میخاد از ته دربیاد انگار بینیمم سنگین میشه کل سرم و پشت سرم درد میکنه..دردشم مبهم مثلا پنج دیقه اینا درد نمیکنه یهو شدید میشه با یکی دوساعت خودش قطع میشه باز شرو میکنه و تو خاب اصلا درد نمیکنه..گاهی میگم نکنه خدای نکرده زبونم لال سرطان خونی چیزی دارم 😭😭😭😭اخه خیلی کمخونم قبل زایمان همو گلبینم ۸ بود..بچه ها میترسم از خدای نکرده تومور و سرطان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
چیزی نیست عزیزم نگران نباش امیدت به خدا، ممکنه میگرن باشه،مامان من میگرن دارن با علائم شما

مامان خودمم داشت ولی اخه اینهمه طولانی نبود دوماه هرروز و هر ساعت🤕🤕🥺

همین الان دارم ازسردردمیمیرم  منم همیشه سردردم همراه با حالت تهوع.دردگردن صورت چشم و مهره های ...

من تهوع ندارم

فقط حس درد و فشاره تو سر و صورتم

انگار دور سرمو  و چشام و بینیمو دارن محکم فشار میدن..ایتخون تیغه بینیم حس سنگینی و فشار داره چشام از ته درد میکنه درد تو کل سرمه