2733
2734
عنوان

تاپیک سردرده.. هرکی کلافس نیاد لطفا🤕🤕🤕

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 76 پست
نوار مغز گرفتی؟ میگرن از رو نوار مغز مشخص میشه شاید میگرن باشه کدوم شهری؟ مامانم بعد چند دکتر یه د ...

اره دادم گف میگرن ولی اونموقه اوایل سردردم بود زیاد شدید نبود دارو داد موثر تبود

من خودمم سر دردای شدیییییییییییید خیلیییییی شدید میگیرم در ماه ۱ یا دو با  سردرد میگیرم که باید قرص میگراکیم بخورم.البیته من دکتر نرفتم و سرِ خود قرص میخورم ولی احتمال میدم که میگرن باشه چون ارثیه و برادرمم داره. خلاصه که تا اون قدصو نخورم آروم نمیشم حتی مسکنای دیگه هم تاثیر نداره جز  اون قرص. برای شما هم احتمال زیاد همون میگرنه. نگران نباش چیزی نیس.بد به دلت راه نده

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من خودمم سر دردای شدیییییییییییید خیلیییییی شدید میگیرم در ماه ۱ یا دو با  سردرد میگیرم که باید ...

اخه عزیزم برا شما تو ماه دو سه باره

برا من دوماهه دایم هست هرروز هر ساعت از صب تا شب ینی ی روزم من تو این دوماه عادی و خوب نبودم همین نگرانم کرده دیگ

2728
اره دادم گف میگرن ولی اونموقه اوایل سردردم بود زیاد شدید نبود دارو داد موثر تبود

میگرن تو خانم ها درمان قطعی نداره بخاطر قاعدگی و هورمون ها ولی اکثر من مردا خوب میشن ، شاید شدید تر شده میگرن یعنی چرخش و دوران درد می چرخه

اخه عزیزم برا شما تو ماه دو سه باره برا من دوماهه دایم هست هرروز هر ساعت از صب تا شب ینی ی روزم من ...

خب چرا  اورژانسی نمیری آزمایشتو بدی از نگرانی در بیای

نخواب ای بخت وارونه که آینده چراغونه🤞 
2740
عزیزم  اسمشو کامل میگی من برم پیشش

دکتر کامران خوشنودی تو چهارراه طالقانی 

نوبت دهیش از طریق واتس آپ تلفن جواب نمی ده

پیام میدی بعد اسم و مشخصات می پرسه نوبت بهت میده

اخه عزیزم برا شما تو ماه دو سه باره برا من دوماهه دایم هست هرروز هر ساعت از صب تا شب ینی ی روزم من ...

عزیزم‌منم شاید یک ماهونیم این دردای کلافه کننده رو داشتم نمیفهمیدم میگرنه بعد دیدم دکتر برام‌داروهای اعصاب نوشته سیتالوپرام و نورتریپتیلین گفتم عمرا اینا رو بخورم معتادشون میشم دیگه بس که درد کشیدم تسلیم شدم و خوردم و واقعا درمان شدم اگه دکتر گفته میگرنه پس شک نکن